Hayatta bana ayrılan sürenin sonuna geldik?

Ben sevgilim olsun istedim... Şimdiye kadar hep olumsuz sonuç aldım. Kızlar beni istemedi. Yapışkan biri değilim, gayet bakımlıyım, tarzımda iyi fakat kızlar biraz p*ç erkek ister ben ağırbaşlıyım ve tipimde 10/5 yani... Kaslıyım birde. O kadar rededildim ki.. Onurum çok kırıldı.. Yıllar içinde durağanlaştım. Hayattan soğudum. Her gece Kendimle kavga ettim, Allaha sitem ettim.. en karaktersizi bile seviliyorken. En beyinsiz en ağır abazalar bile el üstüne tutukup seviliyor... Sürekli her kızla konuşanlar hep bir acaba? Diye bekleyenler seviliyor.. Ben öyle her kadından hoşlanmıyorum. Yeri geldi gözlerim doldu, yeri geldi doğduğum güne lanet ettim. Her sabah lanet okuyarak uyandım. Duygusal olarak 1 Allahın kulu bile sevmedi beni. Sevilmeye layık olmayam dünyada boşa nefes alan bir canlıdan farkım yok. Sanırım ölmem gerek.. Hep sevgilsi olanlara imdendim.. Artık 30 oldum. Hali ile çevrede bitti.. Kursalara gitim ama sonuç 0  Zaten artık birisi olsa ben hoşlansam kesin beni istemez derim çünkü kimse istemedi...
Niye ben bunları hak ettim? Artık yaşamayı istemiyorum. Aylardır neden yaşıyorum diye soruyorum.. bana ayrılan sürenin sonuna yaklaştığımı hissediyorum. Göcüp gitmek garip gelmiyor artık..
Neden böyle bir hayatı hak ettim?

Okumaya devam

0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 0
 • bir şey diyebilir miyim?















  Derdini s... yim

  • Geçin dalganızı, yaşamadığınız şeyleri böyle hafife alın..

  • Daha kötü şeyler yaşadık senin derdin ne ki?

  • Bende yaşadım, acıları yarıştıran zihniyetten çıkın artık

 • Saçmalama sevilmedim diye hayattan mı vazgeçilir bende devam ediyom herse raģemen arkadaşların dediği gibi kücuk seylerden mutlu olmaya calışıyom faydalı biri olmak için çabalıyorum hemen pesetme kendine gel.

  • Evet geçtim ki zaten.. Ben böyle ezik ve acizler gibi yaşamayacağım artık.. Ben adam değil miyim ki kimse istemedi beni. 30 yıl... Mal gibi yalnız geçirdim, el ele tutuşanlara hep imrendim. İnsan vakit geçireceğini birisini istiyor. En beyinsiz aptal adamlar bile başarıyor. Ama ben başaramadım..

  • Kardeş bende hastayım evlenemem çocuk sahibi olamam bende öleyim o zaman hadi beni sìktir et. Sağlıklısın mantıklıda düşünüyorsun sence mantıklımı kendini hiç mi sevmiyon.

  • Ne olursa olsun ilgi veren erkekler olur.. Bu bile az çok kendini iyi hisettirir.. Ben çok görüyorum arkadaş ayağına hep bir acba? diye bekleyenleri... Kendimden nefret ediyorum

  • Hepsini Göster