Her an aklıma geliyor?

Kızı başta sevmiyordum sonra ayrıldıktan sonra birden bire çok aşık oldum kendi kendime neden böyle oldum bilmiyorum mesela her an aklıma geliyor o olmadan nasıl yaşıycam tv izliyorum o geliyor aklıma mesela uyuyorum aklıma geliyor çok istiyorum onu üzüntüden uykum kaçıyor. Bir yere gidiyorum keşke o da burada olsaydı o olmadan burada nasıl kalırım ben cidden bu durum pskolojimi etkiledi sizce başka biri bana unutturabilir mi onu? Yaşım 18 ilerde unutur muyum acaba? lisede 1-2 hafta takıldım başta sevmiyordum sonradan aşık oldum sonrada beni istemedi.. yaklaşık 7-8 aydır aklımda.. rüyalarıma çok kez girdi, kafayı yiycem çok seviyorum şu an 10 çocuğuda olsa sakat da olsa razıyım çok istiyorum onu napcam ben tavsiyeniz var mı?
0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 0
  • Öyle kaybedince değer veriyorsunuz işte siz erkekler

    • Bilmiyorum ki kızın biri benle tanışmak istedi ok dedim 2 hafta dolanıp bıraktım hoşlanmıyorum diye sonra vahi geldi ben çarpıldım aşık oldum kendi kendime kız yine aynı kız neden başta sevmedim acaba kız üzüldü bana beddua mı okudu allah beni it etti şu an 10 çocuğu + sakat olsun kabul ediyorum çok seviyorum onu. Cahillik işte napalim

  • Siz niye boylesiniz ya? Benim konustugum bir cocuk vardi. Ama flortoz felandi. Daha sonra 3 hafta konustuk. Sonra bir daha bana yazmamaya basladi. 1 ay sonra bana tekrardan yazdi bende neden yazdim felan dedim numaramida silmiyo. Bana tekrar teklif etti konusalim diye. Ben reddettm. Sonra gecen gun burada gordum onu. Bende dershaneden geliyordum arkadasiyla beraber beni takip ettiler. Neye ugradigimi sasirdim. Tarotcu bir arkadasim falima baktiginda bu cocugun benden hoslanmaya basladigini soyledi sok gecirdim. Neden erkekler red yiyince asik oluyorsunuz? Lutfen soyle.

    • Bir kız benle tanışmak istedi kabul ettim. 2 hafta takıldık bişey hissetmiyorum diye ayrıldım. Ardından 2 ay sonra ben birden bire bu kıza çok aşık oldum rüyalarıma girmeye başladı vs. Kız aynı kız değişen bişey yok tüm çevrem çirkin bile diyor ama ben başta sevmeyip sonradan aşık oldum acaba kız beddua okudu kabul mü oldu bilmiyorum ardından 9 ay sonra kıza hislerimi açıkladım böyle böyle vs. İstemedi beni sevgilim var dedi ve 1 sene oldu hala aklımda çok pişmanım başta bıraktığım için. Gerçi bırakmasam o beni bırakırdı derslerim kötüydü notlarım o ise zekiydi yüksek notlu biriydi ama düzelticez sen yüksek alcaksın diyordu bende he diyip geçiyordum o başta tanismak istediginde ben kabul ettim ama ikinciyi ben teklif ettim red yedim allah belami verdi. 10 çocuğu+sakat olsun kabul ediyorum yine evlenirim çok seviyorum pismanim cahildim ilk defa biriyle konusmustum cunku..