Hoşlanan kızlar neler yaparlar?

Bir kıza ilgi duymaya başladım ama benden hoşlanıp hoşlanmadığını nereden anlarım?
1 1

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • bence kızlar erkeklerin aksine duygularını daha çok gösteriyor
  bazı kızların gözleri bile bunları anlatabilirken bazıları göstermeyebilir ama çoğunlukla kızlar sevdiklerini belli eder fakat hep ilk adını erkeklerden beklerler benim sana tavsiyem birinden cidden hoşlandığını düşünüyorsan ona bunu sakin ve sade bir dille açıkla ondan bir adım bekleme çünkü senden hoşlanıyorsa bile senden bir hareket alamayınca başka erkeklere yönelebilir :)
  • bir iki hafta bekleyince başka erkeklere yönelecek kız hiç gelmesin zaten. benim kalbim kin ve nefretle dolu. bu yüzden birisini asla tam sevemiyorum. hep bir soru işareti kalıyor. kendimi hep yalnız hissediyorum. herkes gözüme çok basit geliyor.

  • bu sebeplerden de adım atmakta tereddüt yaşıyorum.

  • bence eskilere takılmayıp önüne bak yoksa hep eskileri hatırlayıp üzgün olucaksın

En İyi Kız Görüşü

 • Beden dili insanı ele verir. Dikkat ederseniz hoşlanıp hoşlanmadığı hakkında bir fikriniz olabilir.
  Örneğin;
  Size bakarak saclaryla oynar
  Yan yana otururyorsanız size yönelik oturur. Ama utangaç biriyse kendini kapatmış olabilir. Kollarını bağlıyarak cekingen durabilir. Bu gibi durumlarda ayaklarına bakın ayakları size doğru donukse sizden hoslanıyo sizinle yakınlaşmak istiyordur Karsınizda oturuyorsa masaya yaklaşarak eğilerek konusur. Tabi nasıl bir karaktere sahip olduğuna göre de beden dili değişir. Utangaç ise kaçamak bakışlar atar. Yanınızda gergin olur. Şakalarinıza güler. Karsındaki kişiyi iyi gözlemle herkes ile göz teması kurarak konuşurken senle konuşurken gözlerini kacırıyorsa buda senden hoşlandığını, utandığını gösterir. Seni taklit ediyorsa yani sen elini saçlarından geçirdin diyelim oda bı kaç saniye sonra elini saçlarından geçiriyorsa biliçsizce yapılan birseydir buda sizden hoşlandığını gösterir. Dikkatini çekmeye çalışabilir. Mesala normalde telefonu sessizce kullanırken senin yanında sesli kullanabilir msjlasır kıskandırma ilgi çekmektir amaç burada. ya da yanında ruj süre bilir. Boynuna köprücük kemiğe dokunur. Cesaretli biriyse dudaklarına bakarak dişlerini ısırabilir İltifat edip etmediğine dikkat et. Kızın arkadaşlarına bak sana bakıp kıkırdıyolarsa sen geldiğinde birden susuyorlarsa kız arkadaşlarına senden bahsetmiş olabilir. İloski durumundan bahsedip bahsetmedigine dikkat et. Senin hoslandgn veya hayatn bıri olup olmadgını merak ederk yok yapıyo olabilir. İyi olduğu şeylerde bile kötüymüş gibi davrana bilir. Mesala şu konuyu anlayamadım anlata bilir misin ya da kavanozu açamadım açmama yardmcı olurmusun gibi gibi Yardm isteyerek ilgisini anlaya bilirsin. Ona ihtiyacın olduğunda yanında oluyosa sana değer veriyordur.
  • Tebrikler 😂

  • Yazarken üşenmemişmiyim ya 🤔

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 1
 • Beni çok üzdüler diye mi bilmiyorum ama sana söylemek istediğim tek şey var. Eğer şu ana kadar anlayamadıysan boş ver. Çünkü seven insan ister kız olsun ister erkek bir şekilde belli ederdi zaten

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?