Hoşlandığım kızdan vaz mı geçmeliyim sizce?

Merhaba arkadaşlar. Benim mahalleye yeni açılan fırında çalışan bir kız var. Ve onun bana başlangıçta çok sıcak davranmasından ötürü ondan hoşlandım. Ama maalesef ben çok utangaç olduğum için bir türlü girişimde bulunamadım anca gülümseyerek, merhaba kolay gelsin boyutundan öteye geçemedim ve bir kaç defa bana bakarken gördüğümde bile karşılık veremedim. Kız oldukça hoş. Fakat belki de benden bir cacık olmayacağını anladı veya başından itibaren onun da konuştuğu biri vardı bilemiyorum ama artık eskisi gibi pek sıcak davranmıyor. Ve bu durum da beni üzüyor. En iyisi daha o fırına gitmemek mi yoksa. Kızın ne instasını ne facesini hiç bir şeyini de bulamadım. Ah bulsam da konuşsam ama yok. Ondan vaz mı geçeyim ne yapayım bilemiyorum? Çünkü gittikçe daha fazla bağlanıyorum pfff.

0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 0
  • Her samimi davranış başlı başına hoşlantı olmayabilir. Ancak bi anda sıcaklığı azalttıysa flörtü olmuş olabilir. Biraz cesaretlenip konuşursan belki ilişkiniz küllerinden doğabilir

    • Ya konuşmak istiyorum da çalıştığı fırındaki ortam pek uygun değil. Onun dışında çalışanlar hep adamlar.4-5 tane adam var. Ve kız da bunların kızı galiba. Çok rahat çünkü. O yüzden pek kızla konuşma imkanı yokki. Adamlar hemen arkada. Kızın instasını facesini bulmaya çalışyıorum ama bir türlü onu da bulamadım. Ne yapacağım bilemiyorum. Acaba cesaret edip instasını mı istesem, verirse oradan konuşuruz vermezse de zaten vermezse anlaşılır bana yönelik içinde bir şey olmadığı ve o zaman vazgeçerim. Öyle daha iyi olur galiba.

    • Tabi o bi ihtimal ama sigara içiyorsan ve o da içiyorsa sigara içmeye davet et. O ortamdan kurtar kızı

    • :D ya ben 2 aydır sadece ekmek almak için gittiğim fırındaki kıza nasıl bir dışarı çıkalım da sigara içelim diyeyim :D. Bunu diyebilmek için kızla konuşmak, tanışmak ciddi mesafe katetmek gerek. Bir de kız kasada duruyor. Yani her an müşteri geliyor. Öte yandan dediğim gibi arkada 3-4 tanme adam var ve bu kız, büyük ihtimalle onların kızı veya yeğeni. Yani öyle bir şey söylesem onların duyacağı measfede olduğum için hemen gelir müdahale ederler. Hayırdır sen kimsin, ffelan derler.

    • Hepsini Göster