İki dakikasını ayırıp yardım edebilecek olan var mı?

Merhaba arkadaşlar, bundan yaklaşık 3 yıl önce 5 yıllık bir ilişkim vardı bazı nedenlerden ötürü ilişkimi bitirip ondan ayrıldım, oda biz ayrıldıktan sonra benden önceki eski sevgilisi ile yeniden görüşmeye başladı ama bu 3 yıl içerisinde ben onu ne aradım ne sordum fakat o ara ara bana yazdı aradı mesaj attı ben hiçbir şekilde cevap vermedim neyse son bir yıldır hiç aramadı yazmadı fakat bir hafta önce beni aradı ama ben yine açmadım neyse bir kaç gün önce bir sevdiği benimde çok sevdiğim bir yakını trafik kazası geçirmiş galiba telefon numaramı kaydedip bununla ilgili bir paylaşım yapmıştı sizce neden aradı beni? Geçmiş olsun için onu aramalı ya da ona mesaj atmalı mıyım? Lütfen fikrinize ihtiyacım var kararsızım ona yazıp yazmamakta?

Sağlık bu boş ver ara ya da mesaj at insanlık sende kalsın
A seç
Hayır arama ne gerek var ki yıllar önce bitmiş gitmiş bir şey
B seç
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Kızım Erkeğim
Güncellemeler:
2 ay
Güncel
1 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 0
 • Bir cevap verip arama nedenini sor önce o hasta konusunu felan açarsa geçmiş olsun de bilmiyormuş gibi..

  ya da açık açık geçmiş olsun için aradığını söyle ve seni rahatsız ediyorsa bu aramaları ona bunu yapmamasını söyle..

  • Öncelikle zaman ayırıp düşüncenizi paylaştığınız için teşekkür ederim 🙏 şimdi şöyle onun hayatında biri olduğu için ben onu aramak istemedim açıkçası yanlış şeylere yol açmamak adına ama 3 sene geçmesine rağmen numaramı unutmaması ve numaramı kaydetmeden beni araması sonrasında bu olayla ilgili numaramı kaydedip durum paylaşması acaba bana bir mesaj mı vermek mi istiyor diye geçirmedim değil içimden hani ona yazmamı falan mı istiyor acaba? Rahatsız etme konusuna gelince bunu daha önce ona ifade etmiştim zaten yaptığının yanlış olduğunu vs ama sağlık bu işte insan boş ver bütün herşeye rağmen insanlık sende kalsın deyip yaz ona diyor içimdeki ses ama bilemedim, sizce ne yapmalıyım?

  • Içindeki sesi dinle o her zaman en doğrusunu bilir..

  • İçimdeki sesin yarısı yaz diğer yarısı yazma diyor o yüzden de ikilemdeyim şahsen ne yapacağımı bilemedim

  • Hepsini Göster
 • Ben dobra biriyim, benden sonra ex. e dönen birine asla dönmezdim ben. Yanlış yoldasın. Sağlığı bahane etme. Geç bu insanlık ayaklarını. Kendine dürüst ol.

  • Bunun dobralıkla ya da anti-dobralıkla ne alakası var bu birincisi, ona dönmek istediğimi nasıl çıkardın da böyle bir yorum yaptın bu ikincisi, eğer oynamak isteseydim tüm bu süreç boyunca bana yazmalarına aramalarına karşılık verirdim ben ama yanlış olduğunu yukarıda da ifade ettiğim gibi yapmadım bu üçüncüsü, kendime gayet dürüstüm ben bu dördüncüsü, son olarak da insanlık henüz ölmemiş benim açımdan bilmem anlatabildim mi? Sadece neden aradığını sonrasında numaramı nişin kaydedip durum paylaştığını anlamaya çalıştım hepsi bu.!

  • Ne insanlığından bahsediyorsun ya. Aramalarına bile cevap vermediğin, hayatından çıkmış birinin yaptıklarının ne önemi var? Ne farkeder? Nasıl bir cevap seni tatmin eder, neyi duymak istiyorsun? Düşün bunları düşün.

  • Aramasına cevap vermememin nedeni yanlış şeylere yol açmamak adına cevap vermedim ama şimdi yaşanan bir hadise ile paylaşım yapmış insanlık tam olarak burada devreye giriyor işte, demagoji yapma bence