Ilişki yapmak istemiyorum?

Merhabalar 3 4 aydır sevgilim yok. Kimileri için çok uzun kimileri icin ise çok kısa bir süre olabilir fakat benim için baya uzun bi süre bu. Artık yalnızlığa mı alıştım bilmiyorum ama kimseyle flört bile etmek gelmiyor içimden. Mesela tramvaya biniyorum kız gülümsüyor yanıma falan oturuyor tık yok bende. Ne bileyim kafeye gidiyoruz kız beklentiye giriyor belli ama bende yinr tık yok. Bir de şu var bu süreçte asosyal oldum sanırım. Önceden gayet rahat takılırdım bu tür ortamlarda ama şimdi içimi bir gerginlik kapliyor ulan yanlis bir sey yapip rezil olmayayim diye. Arkadaşlarıma anlattım durumu (pek de arkadaşım yok ama) sen pasif olmuşsun diyip dalga geçiyorlar. Aynı durumda olan var mı? Nasıl çözebilirim?

0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 0
 • Normal bir durum ben hiç ilgilenmiyorum. Yalnızlık seviyorum. Paşa gönlün nasıl isterse öyle yap senin hayatın.

  • Paşa gönlüm de bilmiyor ne yapmak istedigini

 • Çözmen gerekmiyor ki. Başlıkta belirtmişsin zaten. 6 ay geçmeden yeni bir ilişkiye zaten girme. İstemiyorsan istemiyorsundur. Hayatına birini alıp onu istemediğini hissettirmek yerine biraz hayatına başka hobiler al kendinle ilgilen. Demek ki ruhunun başka şeylere ihtiyacı var.

  • Ya aslında doğru söylüyor olabilirsin ama neye ihtiyacım olduğunu da bilmiyorum. Şu kesin biraz sevgiye ihtiyacım var ama tabi sevgilimden mi yoksa baska birinden mi bekliyorum onu da bilmiyorum

  • Hayır şimdi sen arkadaşlarına veya buradaki insanlara sorarak hareket edersen hata yaparsın. Sen kendine sormuşsun ve şu an istemiyorsun. Ve bunun sebebini en iyi sen bilirsin. İşte belki de kendi kendine kaldığında seni rahatsız eden başka şeyler var ve bundan kaçıyorsun. Biraz kendini rahat bırak kafanı dağıt başka şeylerle uğraş. Bunu ilk önce sen kendine ver.

  • Ya öyle ama sokakta sarmaş dolaş insanları görünce benim neyim eksik ulen moduna giriyorum

  • Hepsini Göster