İlişkime devam etmeli miyim?

Kız arkadaşımla 4 yıldır sevgiliyiz ve bir kaç ay içinde sözlenmeyi düşünüyorduk. Ben askerden geldikten sonra bana evlilik konusunda ve ev alma konusunda çok fazla baskı yaptı ve bizim ev alacak durumumuz yoktu biraz birikimimiz vardı sadece. Bana çok kötü cümleler kuruyordu fakat beni sevdiğini her zaman biliyordum. Ama son olay beni çok üzdü artık psikolojim kaldırmıyor. Bana 7000 tl maaşın yoksa ne işin var bu hayatta erkeksin sen dedi. Ben konuşmayı bıraktım defalarca aradı açmadım mesajlar attı özür diledi evime tatlı falan yolladı. Sizce böyle bi söz söylemesine rağmen affetmeli miyim, siz olsanız affeder miydiniz?

Okumaya devam

0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Bu iş olmaz abim yarın bir gün Allah göstermesin işten çıktın bşr şey oldu beş dk durmaz vefa önemli bir şeydir. İstediği kadar özür dilesin öfkeli anında tüm içinden geçenleri söyler aynı alkol alınmış gibi duyguları kontrol etmeden söylersin. Karar senin ben tavsiye etmem böyle düşünen birini 7000 TL para şu bu istersen 15.000 TL para kazan istersen 2.000 TL kazan farketmez senin durumunu bilip gururunu incitecek cümleler kurması ve bunu bilerek yapması sıkıntı

En İyi Erkek Görüşü

 • Bence affetme. İçinden gerçekten geçenleri söylemiş sana. İleride de aynılarını söyleyecektir en ufak bir zorlukta. Ayrıca kız haklı. 7.000 TL maaşın yoksa bırak evliliği, bardan hatun düşüremezsin.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 3
 • Affetme aga... Niye affetme? Çünkü evlendiğinde ömür törpüsü olacak sana... %10000 eminim...

 • Karakterini belli etmiş evlenmeden kurtulduğuna şükür et

  • Sen çok yakışıklısın ve sorunsuzsun

  • @Tokilsa senin tanıdığın kadınların tanımladığın gibi olmasından dünyadaki kadınların tamamının kötü olduğu çıkarını yapamazsın. İlle de görüş bildireceksen "benim kadın akraba ve arkadaşlarımın tamamı psikopat ve ruh hastası" gibi bir yorum yapabilirsin kimse de karışamaz. Hem daha gerçekçi bir yorum olmuş olur. (bu durumun aynısı erkekler için de geçerli!) Bir de ırkçılık yapıyorsun. Ulan ömrün hayatında kaç ülke gördün oralarda kaç yıl yaşadın ki ülkeni beğenmiyorsun. Sağdan soldan duyduğun ne idüğü belirsiz üç beş tane popüler Hollywood filmi izlemiş gelmişsin burada ahkâm kesiyorsun. İzlediğin filmlerdeki aktör ve aktrislerin koca bir ulusu fiziksel, bilişsel ve kültürel açıdan temsil ettiklerini mi düşünüyorsun (?) Yeryüzündeki her toplumda erkeğin de kadının da iyisi-kötüsü, güzeli-çirkini, akıllısı-alığı, bilgini ve senin gibi cahilleri var. Bu özellikleri tüm topluma mal etmek aptallıktır başka bir şey değil!

 • Erkek adamın 7010 TL den az maaşı olmaz!

  • Xd baya zekisin sen ya

  • Bunun erkeklikle ne ilgisi var ya iyi misiniz siz umarım ironi yapmışsınızdır

  • @Nedemezsiniz ne ironisi canım. Böylesine ciddi bir konunun dalgası olmaz!

 • Etmemelisin

 • Böyle kızları nerden buluonuz ya hiç böyle Bi insan olmadım hayatta ama hiç sevilmedim değer görmedim hayret ediyor insan ya