İlişkime ne olacak?

Selamlar, 9 aydır aşk dolu bir ilişkinin içerisindeyim fakat son 1 aydır ilişki tıkanmaya başladı, tıkanmaktan kastım kavgalar, ayrılıklar, tartışma konuları, anlaşamamalar başladı ve bu gidişle giderek artarak devam edecek gibi duruyor.

NOT: Soruma mümkünse sadece kızlar ve 5-6 ilişki yaptıktan sonra kendini ilişki terapisti zannetmeyen erkekler cevaplasın.

Sevgilime deliler gibi aşığım, onun da bana benden farksız biçimde aşık olduğunu biliyorum fakat bazı konularda gerçekten çok uzaklaşmaya başladık, size kısaca kendi yaptığım hataları mümkün oldukça eleyip kız arkadaşımın yaptığı davranışları yorumlamanızı ve akıl vermenizi istiyorum, yaptığınız her yorumu ciddiye alacağım için mantık ve kalp arasında ortayı yakalayıp cevaplayın lütfen.

Kız arkadaşım 1 aydır sürekli ayrılalım diyor, ayrılıyoruz ertesi gün ben sensiz duramıyorum diye ağlıyor, ayrıyken hiç beceremiyoruz!
Kendimi açıkladığımda bir cevap veriyor ve ben açıklamaya devam ettiğimde “ Uzatma, yeter, etc “ gibi cevaplar veriyor, çocukça söylediğim cümleler ona inandırıcı gelmiyormuş, öyle söyledi ama devam etmemi istemezsen etmem dediğimde de “ İstiyorum. “ diyor, kafam karışıyor.

Çıkan her kavgada konudan konuya atlayıp problemleri kavga içerisinde yoğunlaştırarak kaos ortamı çıkarıyor ve sonuca bağlayamıyoruz..

Kendimi değersiz hissettiğimi ve ilgi/sevgi isteyip intiyacım olduğunu defalarca dile getirdim ve defalarca hissettireceğini söyledi fakat ben pek bir çaba göremiyorum açıkçası.

Bizim beraber bir yurt dışı hayalimiz var ve bunun için gerçekten bazı şeyler için çok çabalamamız gerekiyor ve o uzun zamandır fazlasıyla çabalıyor fakat ben yaşadığım psikolojik durumlar ve majör depresyonum dolayısıyla çabalayamıyorum, içimden gerçekten geliyor ama eyleme dökemiyorum, bu aralar bana “ Hayallerimize inanmıyorum, çabalamıyosun. “ , “ Ben sadece kendime odaklandım artık inanmıyorum. “ tarzı cümleler kuruyor ve beni gerçekten aşırı biçimde üzüyor.

Size bu kıza olan aşkımı şöyle açıklayabilirim, yakın çevremdeki en yakın akrabalarım dahil bir çok kişiyi kaybettim, kimsenin dayanamayacağı şeyler yaşadım ve hiçbirinde ağlamadım fakat kız arkadaşım için yaklaşık 3 kere ağladım ve bunların bir tanesi yanyanaykendi.

İlişkimi düzeltmek ve kurtarmak istiyorum, Narsist Kişilik Bozukluğum olduğu için ilgisi ve sevgisi beni tatmin etmiyor ve takdir edersinizki bozukluğumdan dolayı empati duygum yok, üzülüyorum kırılıyorum ama ona deliler gibi aşığım, ilişkime ne olacak?
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
  • Kız arkadaşın başkalarının akliyla yola cikiyor olabilir birinin senin hakkinda yaptığı yorum senden sogumasina sebep olabilir davranislariniz hakkinda konusun tartisin yaptigin birseyden rahatsiz olmus olabilir dile getiremediği icin kendi icinde savasiyor olabilir sorunlari hakkinda konus normalmis gibi davran ama asla kavgayı ayrılıkları normellestirme her ayrılmasına sonunu bildiğini soyleyip boyle seylerin cocukca oldugunu acikla bunlardan hicbirine kulak asmiyorsa senden hoslanmayi birakmis artik sadece elde etmek istiyordur elde edince hevesi kaçıyor uzaklasiyordur birnevi oyun oynuyor. İki kisi arasinda da kalmis olabilir yani sen ve başkası, bunda da arkadas cevresi buyuk rol oynuyor umarim arkadaslarina bagimli degildir. kendini kucuk dusurme kopek gibi sevsende nasil davraniyorsa oyle davran alttan alma, aciklamasi olmayan birseyi alttan alma cunku bunun anlami yok kendine değer ver seni sevdigin gibi seveni seç<3

    • Arkadaş çevresindeki neredeyse herkes biz çıktığımızdan beri hayatında değil, sadece 1-2 tane yakın arkadaşı kaldı ve hala “ Benim sadece sana ihtiyacım var. “ diyor ailesi yüzünden evden pek çıkamıyor ve çıkabildiğinde sadece benimle görüşüyor, buluştuğu tek insan benim. İki kişi arasında kalmış olma ihtimali yok çünkü hayatındaki en ufak detaylara bile hakimim ve onun bilmediği şeyleri bile biliyorum, ayrılık nedenlerimiz genellikle onun kırmızı çizgilerini aştığım için oluyor ve sinir hastası olduğum için çok fazla sinirimle hareket ediyorum, onu bir nevi ben bu duruma getirdim çünkü tam anlamıyla benim gibi davranmaya başladı. Söylediğim her şeye fazlasıyla kulak asıyor ama beraber bir geleceğimiz olmamasından çok korkuyor ve bunu bana bu şekilde yansıtıyor, psikolojik durumumu biliyor ve o yüzden bir süre gelecek muhabbetlerini askıya aldık, öncelikle ilişkimizi düzeltmeye yöneldik fakat sinirimiz buna engel oluyor, durumlar çok karmakarışık ama aşk dolu bir ilişki olduğu sokaktan geçen insanlardan tarafından bile bize söyleniyor ve bu bir gerçek. Sadece bazı konularda tahammülsüzleşmeye başladık ve o da aynı şekilde kırıcı konuşmaya başladı, sorun bu.

    • Ohh kötüymüş ama bunu beraber yaptiniz beraber duzeltebilirsiniz baskici bir ailesi var anladigima gore bu yuzden kirmizi cizgisi cok sen tekrardan kiz arkadasini kendi yap

    • Demesi kolay fakat yapması çok zor, teşekkürler.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 0

    Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?