İlk adımı nasıl atmalıyım?

Bir etkinlikte arkadaşım vasıtasıyla tanıştık. Aynı ünideyiz ama binalarımız biraz ters düşüyor ve saatlerimiz uyuşmuyor ve de sene bitti. İnstagramdan hikayesine yanıt verip konuşsam diyorum. Utangacım , daha önce hiç ilişkim olmadı. Ama bu kızdan çok hoşlandım ilk defa bu kadar (olursa tabi) hayaller kuruyorum. Mesela buluşucağımız zaman nasıl davranıcam vs. bunları düşünmeye başladım. Sizin öneriniz var mı , sizin fikirlerinizden esinlenmek istiyorum. Veterinerlik okuyor. Çok sosyal kıza benziyor ama ben asosyalim, ortamlarla işim olmaz. Yani sadede gelelim. Sizlerin fikirleri neler? Tipim çok da kötü değil ama çok da iyi değil. Kız da aynı şekilde.

Okumaya devam

0 0

En İyi Erkek Görüşü

 • 1) Sosyal medya üzerinden ona açılmayı düşünme. Bu özgüven düşüklüğü olarak da algılanacağından ve zaten sosyal medya üzerinden bu kıza asılan yüzlerce aç olduğundan dolayı teklifinin reddedilme olasılığını artıracaktır.

  2) Arkadaşlarını devreye sokma. Çünkü bu da kız tarafından özgüven eksikliği olarak algılanır. Ya da arkadaşlarından birinin sana ihanet edip o kıza yürümeyeceği garanti değildir.

  3) Kızın karşısına çık, gözlerinin içine bak. Tane tane ondan hoşlandığını söyle. Kabul olma ihtimali online üzerinden açılma ihtimaline kıyasla çok daha fazla olacaktır.

  4) Sevgilisi olabilir veya başka gerekçeler sebebiyle seni reddedebilir. Reddedilirsen bunu kafaya takma ama arkadaş olalım tekliflerine de balıklama atlama. Ne istediğini bilen ve kendisine saygısı olan erkekler, asla ama asla 2. adımı atmazlar ve arkadaş kalmazlar. Arkanı dön ve git. Başka limanlara yelken aç. Gelirse o gelir, gelmezse önüne bakarsın.

  5) Bunları sana gerek yurt içinden gerekse de yurt dışından farklı milletten kadınları etkileyebilen bir erkek olarak söylüyorum. Sakın ama sakın reddedilirsen 2. adımı atma. Sana kız mı yok.

  • Sosyal medyadan açılmayı düşünmüyorum. Sohbetle başlayıp daha çok tanımak istiyorum bu yüzden sohbet başlatmayı soruyorum. arkadaşım vasıtasıyla derken yanlış kastetmişim , tanışma amaçlı değil de tesadüfen tanıştık. Kızın karşısına bam diye çıkamam diye düşünüyorum. Önce bi kaynaşmamız gerekmez mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 3
 • Mesaj atıp sohbet başlatarak

 • doğru mu yanlış mı bilmiyorum ama ben önce ortak arkadaşa fikrini sorardım. ikinizi de tanıyan o, uyumlu olup olmayacağınızı söyleyebilir, kızın sevgilisi veya hoşlandığı biri olup olmadığını vs söyleyebilir. tabi güvenilir biri olmalı kıza söylerse saçma olur ve ben istemezdim söylemesini.

  • Arkadaşımın kızla arası nasıl bilmiyorum , aynı apartta kalıyorlarmış. Arkadaşımla da çok samimi değiliz açıkçası ona güvenebilir miyim bilmiyorum. Kıza söylese de ne kaybedebilirim ki he?

  • evet aslında bir şey kaybetmeyebilirsin arkadaşın söylese bile ama nedense bazen insanlar bana açılacak ilk adımı atacak cesareti yok mu diyip değişik triplere girebiliyorlar. o yüzden söylemiştim ama her insan da farklı tabi

 • Hayat zor tabi

  • Şansım az mı diyosun

 • Filmlerden kitaplardan konu ac

 • Düzgün atın