İnternetten uzak şehirden sevgili yapılır mı?

Deneyen var mı? Görüşmeden mesajlaşarak veya konuşarak nasıl oluyor. Bir de ikiniz de çalışmıyosanınz işiniz yoksa.
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • belki beni herkes linçler ama sana şöyle söyleyeyim, günümüzde zaten artık insanların çoğu internetten tanışıyorlar. internetin bu kadar hayatımıza girmiş olmasının çok doğal bir sonucu bu. ne kadın ne de erkek , kimse bunu tuhaf karşılamıyor, çağımızın herkes farkında. tabii ki en güzeli yüz yüze bir ortamda tesadüfen tanışılması ve öyle devam etmesidir. böylelikle anlatılacak güzel bir tanışma hikayesi olur.
  ancak bunlar çok fazla önemi olmayan şeyler. diyelim siz kendi halinde çok iyi niyetli kimseye bir zararı olmayan, alçakgönüllü, sıradan mutlu bir ailenin çocuğusunuz. içinizde bir kötülük yok. A uygulamasını kullanıyorsunuz ve A uygulamasını kullanan başka bir kişiyle bu uygulamada tanıştınız. başka bir şehirde, A uygulamasını kullanan, saf, temiz, iyi niyetli, kendi halinde yaşayan, kimseye bir zararı olmayan güzel bir insan olamaz mı? bu insan belki sizin tam hayallerinizdeki gibi, sırf aman da efendim internette tanıştım olmaz diyerek istemeyecek misiniz? düşünsenize, ya hiç bu kadar hayal ettiğiniz her şeye sahip birini bulamazsanız? birileri hoşunuza gidip ilginizi çekseydi zaten ortamlarda bulurdunuz. demek ki kimse ilginizi çekmemiş.
  önceleri ben de çok karşıydım. güvenemem, insanlara nasıl anlatırım falan diyordum. şu an normal geliyor. sebeplerini de açıkladım. çok da gördüm, internetten tanışıp evlenen biliyorum, çok mutlu olanları da biliyorum. filmlerdeki gibi masalsı bir tanışma hikayesiyle tanışıp sevgili olup evlenip boşanan da biliyorum.
  tanıyın, her türlü tanıyın. tanımadan kimseyle elbette ki birlikte olmayın evlenmeyin. normal hayatınzıda tanıştığınız birini nasıl ki evlenme yoluna girmeden önce iyice tanıyacaktıysanız, bu internettekini de öyle tanıyın. her hareketini gözlemleyin.
  inanın olmaz diye bir şey yok.
  • Ben de aşagı yukarı böyle düşünüyorum. Yazdıklarınızda linçlenecek bir durum yok gayet doğru şeyler yazmışsınız. Teşekkürler.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 2
 • Evlenip 3 4 çocuğu olanlar dahi var..
  Samsunda kiz erkek kocaelide
  Kayseride bayan erkek muş ta
 • Uzak mesafe ilişkisini kimseye tavsiye etmiyorum kendimde bir kere denedim olmayınca olmuyor yani tartışmalar çok oluyor küsmeler çok oluyor çekilecek türden bir şey değil yani insan sıkılıyor uzun ömürlü bir ilişki olduğunu düşünmüyorum. Sonra istediğin zaman buluşamıyorsun hep telefondan konuşmak zorundasın dezavantajları çok yani
 • Çekilecek çile değil boş muhabbet yani arada mesafe varsa güvensizlik, saçma sebeplerden kavga boşver yani