İşyerinden kız arkadaşımla konuyu ikili ilişkilere getiremiyorum nasıl yapabilirim?

arkadaşlar işyerinden bir kız arkadaşla 2 haftadır bir kahvecide falan denkleşip oturuyoruz kız doğum günü hediyesi aldım ardından gül falan aldım hiç almam etmem demedi bugün yine biraraya geldik ama sürekli işyerindeki olaylarla alakalı konuşuyoruz ben sürecin arkadaş olarak ilerlediğini düşünüyorum ama bunu ikili ilişkilere ve özel sorulara döndüremiyorum hedefler işyerindeki statülerimiz arkadaş ilişkilerimizden bile bahsettik ama birbirimize özel sorular (ne renk seversin ne yaparsın ne içersin gibi sorular) soramıyoruz acaba benmi kendi kendime triplere giriyorum yoksa bir friendzone mu yaklaşıyor sizce?

0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Hiç getirme. Arkadaş kalmak en iyisi. Aynı durumu yaşadım. Şahısla arkadaştık. Aynı sizin gibiydik. Bana açıldı. Azıcık ilgi gösterdi sonra çekti gitti m*l gibi kaldım. Yaparsın demiyorum ama erkekler böyle. İstediklerini elde edene kadar çabalar sonra ilgiden soğurlar. Araştırıldığı zaman psikologlar bile bunu söylüyor. Herneyse reddedilme enerjisi aldım senden. Boşuna açılma.

  • şu an şurada margarin gibi eridim ya o kadar fatih terim gibi konuştun ki kızı engelleyesim geldi, bugün 6 gibi arkadaşlarının yanına bıraktım ceketini al muhabbetimiz olmuştu burası çok iyiymiş falan dedi konu açtı bungalov olan yerler var bizim burada da varmış dedi bende ee gidelim imi? yazdım hiç evet veya hayır demeden biraz soğuk havalar şu an, ısınsın öyle gideriz dedi. iki arada bir deredeyim konuşmaya devam edicem

  • Bu hikayede yanan sen olacaksın ama kendin bilirsin. Arkadaşlarıyla iş yerinden bir çocuk bana sürekli samimi davranıyor iyi çocuk ama ona karşı bir şeyler hissetmiyorum dediğine adım gibi eminim slcmelfmlemf

En İyi Erkek Görüşü

 • Mesai saati dışında iş konuşmak yeterince sıkmaya başladı
  Sence de zaten yorulmuyor muyuz akşama kadar…
  Nasıl söylesem bilmiyorum ama ben açıkçası seni biraz merak ediyorum

  Acaba özel hayatında nasılsın ne seversin ne yer ne içersin yalnızken nelerle ilgileniyorsun…
  Hafta sonu için harika bir planım var nedense senide yanımda görmek istiyorum…

  Güzel bir film seç
  Bu filmi çok merak ediyorum girmeyi çok istiyorum ama yalnızlığa karşı fobim var bana eşlik etmek ister misin diyebilirsin

  • bu arada bu tarzda girizgahlar çok iyi ama bir iki date daha olduktan sonra bunu yapacağım cevabın için teşekkür ederim :)

  • Rica ederim Başarılar 😊

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 2
 • Sen çiçek böcek alarak zaten bitirmişsin kendini

  • gül almadım normalde onu evinden almak ve hediyesini oradayken vermek istedim velhasıl kızı aldım tam arabaya bindirirken gülcü çocuk bulundu geldi yanıma abi sevgiline bir gül almazmısın be ya dedi durdu kıza baktım kafasını salladı hayır gibisinden çocuk suratıma bakıp ısrarla sordu abi almazmısın be falan diye kız sordum sonra farketmez dedi bende aldım gülü öyle verdim yani biraz emrivaki yaptı çocuk benimde işime geldi o yüzden.

 • İş yerinde ki biriyle sakın sevgili olma. Gözünün önünde olacağından sürekli tribe girer durursun. Finalde düşman olursunuz. Gerek yok.

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?