Kadınlar Gerçekten de Kendilerine İlgi Göstermeyen Erkeklerden mi Hoşlanır?

Kadınlar Gerçekten de Kendilerine İlgi Göstermeyen Erkeklerden mi Hoşlanır?
Kadınların ilgisiz erkeklerden hoşlandığı klişesini masaya yatıralım ve enine boyuna inceleyip dokuyalım..

ilgisizliğe çözüm oluruz belkide..

ilgi göstermeyenleri görmezden mi gelirsiniz?
2 1

En İyi Kız Görüşleri

 • Eğer bir kadın ilgisizliğe rağmen sürdürüyorsa ilişkisini hoşlandığı anlamına gelmez bilinç altı bunu bize tepside o adama karşı duyduğumuz yoğun düşünceye hoşlantı aşk adı verir oysa gerçekler şöyledir "bu adamın bana ilgi göstermemesi için hiç bir sebep yok bir şekilde ilgi gösterecek bana ilgi göstermek zorunda" sinyalleri beyinde soru işareti yapar cevabını bulana kadar o kişiye odaklanır. O kişiyi düşünür. Bir zaman sonra içinde bulunduğu ilişki onu yıprattığını farkeder artık pes edilişin ilk sinyalleridir. Çünkü ortada bi ilişki yok karşındaki adam ilgisiz tabiki yorulacaksın düşünce ve merak yorucu bi eylemdir. Gereksiz düşünce kirliliği insanda mental yorgunluğa zamanla krınik melankolikliğe doğru ilerler. Sağlıklı düşünen ne istediğinin bilincinde olan bir insan bunla uğraşmaz.👒

  • Dönmüşsün :))

  • teşekkürler

 • Hayır hiçte değil.. İlgiye sevgiye şevkate bayılırız.. Tıpkı nadide bir çiçek gibi nasıl sevgi ilgi verince açar güzelleşir hayat bulur vermezsen solar kadınlarda nadide birer çiçektir...

  • 💐

  • Teşekkür ederim 😊

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

3 1
 • İlgi sadece kadınların beklediği bir olay değildir.. Erkekler de ilgi ister.. Hayatta aslında canlı olan her şey ilgi bekler.. Sevgi bekler.. Anlayış bekler.. İlgi kendi başına yeterli değildir sadece hepsi bu.. İlgilenmek, önemsemek çok güzel duygular ama bunların diğer duygularla dengelenmesi gerektiğine inanıyorum.. İlgisiz insanı kimse sevmez fakat ilgi tanımının da doğru yapılması gerekir.. Yani birini boğmak, değiştirmeye çalışmak bence ilgi değildir. İlgi birinin yanında olmak, onun duygularını paylaşmak ve bunu o kişiye iliklerine kadar hissettirebilmektir.. Keyifli geceler..

 • Kadınlar ilgiyi çok sever ilgisiz erkekten mümkün değil hoşlanmaz o bir klişe

 • Bence dogru degıl🤗

 • Bu bence istatistiğe vurulursa, kesinlikle sonuç öyle çıkar..
  İlgi ilk zamanlar cazip ve heyecanlı gelir. Sonrasında ise sıradanlaşır, kaybeder büyüsünü.. İnsanoğlu işte.. Sıkça yaptığı bir şeyden sıkıldığı gibi bundan da bırakr zamanla. Bazen umursamamak, görmezden gelmek gerekiyor..

  Nasıl ki ilk seni seviyorum demenin o içimizi titretmesiyle devamında sıkça söylenmesinin etkisinin aynı olmadığı gibi.. Ara sıra sert yüzü göstermek, bazen hayır demek her zaman faydalıdır..