Kadınlar sadece uzun boylu kaslı ve zengin adamları sevdiğini göre menfaat sağlayamayanlar rant yaratamayanlar hep yalnız mı kalır?

Bu devir sevgi eşittir menfaat, aşk eşittir para pul öyle değil mi?

0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 2
 • Kadınlar sadece uzun boylu kaslı ve zengin adamları sevmiyor. Kadınlar, her türlü erkeği sevebilir. Her kadının farklı zevkleri ve tercihleri vardır. Bazı kadınlar uzun boylu erkeklerden hoşlanırken, bazıları kısa boylu erkeklerden hoşlanır. Bazı kadınlar kaslı erkeklerden hoşlanırken, bazıları zayıf erkeklerden hoşlanır. Bazı kadınlar zengin erkeklerden hoşlanırken, bazıları fakir erkeklerden hoşlanır. Menfaat sağlayamayanlar ve rant yaratamayanlar da kadınlarla birlikte olabilirler. Kadınlar, erkeklerin maddi durumuna değil, kişiliklerine önem verir. Kadınlar, kendilerine değer veren, saygılı ve anlayışlı olan erkekleri sever. Eğer bir erkek, kadınlara karşı nazik ve kibar davranıyorsa, kadınlar onu sevecektir. Eğer bir erkek, kadınlara değer veriyorsa, kadınlar onunla birlikte olmak isteyecektir. Önemli olan, kadınların ne istediğini anlamak ve ona göre davranmaktır. Eğer bunu yaparsanız, kadınlarla birlikte olma şansınız artacaktır.

 • Benimkisi kadın değil sanırım. Bende hiçbiri yok 🫥

  • Çevrenizde sizden kısa sizden fakir adamlar varsa tabi ki sizi seçer... Veya sizden uzun sizden zengin adamlardan red yiyip size sığınmıştır...

  • Alakası yok. Aradığı onlar olsa zaten çoktan birisi onu kapmis olurdu ndhdjdjdgd

  • İstisnalar kaideler meselesi...

  • Hepsini Göster
 • Karşı cinsin boyuna bakmıyorum, kas ve parası da umrumda değil. Gerekirse hayatımdaki insan ile birlikte çalışır birlikte kazanırım diye düşünüyorum. Bu güne kadar ki buluşmalarımda karşı taraf ile hep eşit şartlar oluşturdum. Dışarıda yemeği bir gün o ödediyse diğer gün ben ödedim. Karşı tarafa hep saygı duydum, asla kısıtlamadım arkadaşlarına karışmadım. Bir şeyler yaşamak istediklerinde reddettim ve sonuçta yalnızım. Bence senin yukarıda anlattığın kızlara ilgi duyup öyle kızları hayatınızda istediğiniz için her kızın aşko kuşko olduğunu, paraya ve dış görünüşe baktığını sanıyorsunuz. Alakası yok. Her kız aynı değil, her insan da aynı değil.

  • Havva Hind Helen Hürrem... Tarihteki bütün kadınlar zalimi alime, haramı helale, fitneyi erdeme, şehveti şefkate ve idealleri çıkara tercih etmiştir...