Kafayı bana ciddi anlamda takan var?

Ve delilleyebilecegim bir şekilde bir sey yapmadığım halde, beni birileriyle karşı karşıya getirmek istiyorlar. Kim yapıyor ve kime karşı bilmiyorum. Bir tesadüf olur, iki olur sürekli sürekli olmaz. Daha önceden de birkac defa başıma gelmişti, yapmadığım şeyler yapılmış denmişti benim de cok sonradan haberim olmustu ve karşı tarafın haberi bile yoktu ama ağızdan ağıza yayılmıştı. Ne yapmamı önerirsiniz? -Perseus

0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 0
  • Hakkında bunu duyan insanlara karşı sen de onu kışkırt. Mesela düşmanını adı Lale olsun ve laf yaydığı kişi de Ali olsun. Ali gelip de sana "sen x işini yapmışsın." Dediğinde bu durumu yalanla ve "kimden duyduysan kanıtlasın, öyle bir şey yok." de. Tabii bunu yapabilmen için iftira atmış olması lazım.

    • Birileri beni düşman olarak görüyor demek ki ancak benim düşmanım olarak gördüğüm kimse yok şu anda (bu dediğim ortamda). Düşmanım diyebilmem icin cok daha ciddi bir tehlikeyle karşı karşıya olmam gerekir (öyle kişiler de hayatimdan eksik de olmadı) ancak biri benim itibarimla oynamaya kalktığı zaman rahatsız oluyorum. İşte kim neden yapıyor kimlere karşı onu da bilmiyorum yoksa gider soru değil hesap sorarım. Bir de birine karşı bir sey yapmak istesem her türlü bilgisini toplar ailesinden zarar vermeye başlarım böyle serserice islerle uğraşmam. Sizin dediğiniz dolduruşa getirip konusturmak mantıklı, aklıma yemleyerek tespit etmek de geliyor ama hangi biriyle uğraşacağım, işlerime mi vakit ayirayim, okuluma mi yoksa kendi hayatıma mi o da var.

    • Aileyi karıştırman hoş bir şey olmaz çünkü onların suçu bile yok. Ama sen dediğim gibi bu durumlarda kanıt iste, eğer karşı taraf iftira atıyorsa zaten ancak manipüleyle doldurabilir, elle tutulur bir şey sunamaz.

    • Doğru diyorsunuz aslında, ailesinin suçu yok da ne yapayım benim işleyişim de bu şekilde. Bir de dediğinize gelirsek de kimse gelip yüzüme karşı böyle bir şeyi yapma cesareti de göstermiyor ki kanıt isteyeyim. Sonra insanlar yanlış anlıyor beni. Bir değil iki değil üç değil beş değil harbiden doldum.

    • Hepsini Göster