Kalp kırıklıklarınızı nasıl geride bıraktınız?

Herkesin ilişkilerinde yaşadığı hayal kırıklıkları, travmaları vardır. Bu durumlarla nasıl başa çıktınız? İleriye dönük yaşanan bu travmalar artık güvenimi çok sarstı. Yalnızlık bana daha güvenli geliyor.

Okumaya devam

0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Doğru ve yanlışları bir kağıda dökün.
  Bunlardan birinin "sen" olduğunu üstüne basa basa tekrarla. Tüm bunları yaparken kendine dürüst ol.

  Eğer hak ettiği ve gerektiği kadar gerekeni yapmışsan sorun sende değil.
  Eğer karşı tarafın tercihi ile bir kırgınlık var ise, bu tercihi kabul edip yola devam etmek kendine olan saygını artırır.
  Bazen kendimizi 2. plana atarız. Genelde hataların kaynağı budur.

  • Öncelikle paylaşımın için teşekkür ederim. İnan ki kaç kağıt bitirdim bu şekilde. Ama konu sadece benimde yaşadıklarım değil. çevrede ki sahte ilişkiler. duyulanlar beni güvenli limandan ayırılmamaya teşvik ediyor. bu şekilde de duygu olarak yalnızlaştığımı hissediyorum

  • Hepimizin kendi açısından baktığı bir hikayesi var. Duyduğun şeyleri sadece bir taraftan dinliyorsun. Karşı tarafın düşüncesi ortada yok. Genel itibarı ile erkeklerin yakındığı konu maddi, çıkar ilişkileri vb. şeyler oluyor. Bi bakıma bunun sebebi yine biziz. Çok basit bir örnek, sosyal yaşantında ya da sosyal medyada gelir düzeyini ön plana çıkarıcı hareketler içerisinde olursan, "paragöz" tüm kadınların avı durumunda olursun. Sonra ah vah etmeyeceksin. Veya hoşlandığın birine karşı 1 2 ay ekstra ilgi gösterip devamında göstermezsen yine suçlu sen olacaksın. O yüzden olduğu gibi görünen ve yaşayanlar genellikle ilişkilerinde sorun yaşamıyorlar. Olmadığı gibi görünüp, sonrasında normale dönenler bu sıkıntıları yaşıyorlar. Ayrıca koskoca dünya, 5 parmağın 5'i bir kesinlikle değil. Hep aynı sorunlar yaşanıyorsa, kişinin kendisinde seçim ve davranış hataları var demektir.

En İyi Kız Görüşü

 • Birkaç tane ciddi ilişkim oldu ama hiçbirini diğer yaşanacak ilişkime yıkmamayı öğrendim. Öbür türlü deli oluyorsun sorgulaya sorgulaya. Çoğu mutsuzluğumu sosyalleşerek geride bırakabildiğimi düşünüyorum. Şahsen arkadaşlarımla dans ederken hiçbir şey aklıma gelmiyor.

  • Sosyalleşme kısmında problem zaten yok. Geniş bir çevreye sahibim ama dediğin gibi ben gelecek ilişkime yıkarak hata yapıyorum sanırım

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 4
 • kalp kırıklıklarım hic olmadi..

  • Hiç mi?

 • Bir şey yapmadım

 • Unutarak

 • Umrumda değil

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?