Karlışılıklı yapmıyorum ama beklediğim ilgi ve sevgiyi alamıyorum. Paranoyak mıyım yoksa ilgi manyağı mıyım?

Kız arkadaşım ile mecburiyetten dolayı farklı şehirlerde yaşıyoruz. Kendisine bu zamana kadar kimseye duymadığım bir sevgim var. Yaptığım her şeyi o mutlu olsun diye yaptım, söylediğim her sözü de içimden geldiği için söyledim. Olayda burada zaten. Ben varlığıyla mutlu olmaya çabalarken, şu an kız arkadaşımın hiç bir çabasını hissedemez oldum. Ben güzel bir söz söylersem karşılık veriyor, güzel bir şey yaparsam karşılık veriyor. Onun haricinde bana kendiliğinden söylediği en güzel söz cümle sonlarında sevgilim demesi. Sevdiğini söylese bile bunu hissedemiyorum. Bu karmaşa içimde bir uzaklığa sebep olmaya başladı. Arkadaşlarıyla dışarıya çıktığı zaman onun için yok oluyorum, unutuluyorum. Kafamda mı kuruyorum yoksa gerçek mi bilemiyorum. Konuştuğumuz zaman hayır yok öyle diyor ama hissiyat yok. Fikir verin bana
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Sevmek kendine zarar vermek olmamalı hiç bir zaman.. sağlıklı düşün ve en sağlıklı kararı ver. O öyle yapıyorsa kafaya takmak yerine durumu sal biraz. Sanıyorum hanımefendi sevginizi çok fazla hissetmiş ve kaybetme korkusunu ortadan kaldırmış çünkü biliyor ki siz hep ordasıniz buna onu inandirmisiniz.. ben hesaplarla ilerleyen ilişki taraftarı da değilim olmadım hiç bir zaman ama karşındaki insan seni incitiyor hislerinde muammaya sokuyorsa biraz hesap yapmaktan zarar gelmez..
  Bu durumda yapacağınız şey basit,
  Kendinizi ve ilginizi biraz çekin üstünden, o dışarı çıktığında sizde çıkın, o yazmadığında sizde yazmayın, o güzel söz söylemiyorsa sizde söylemeyin, vel-hasıl biraz farkına varmasını sağlayın sizinde gidebileceğinizin.

  Korkmayın, " ya onu tamamen kaybedersem" diye.. siz öyle yaptığınızda kaybederseniz zaten hiç sizin olmamıştır.. ben bana yeterim demeyi öğrenin kısacası...
  • Çok güzel yorum yazmışsınız, teşekkür ederim. Tavsiyeniz aklıma geldi lakin yazmadığım zamanlarda bile açıp çevrimiçi oldu mu falan kontrol edesim geliyor yine ben rahatsız oluyorum açıkcası :)))

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 0

  Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?