👉👈 Karşı tarafın bunu bizle yapması ne anlama gelir?

Hoşlandığım biri var ve son buluştuğumuzda elleriyle yemek verdi ilk defa. Neyse sorum şu oyun oynarken yanımda işaret parmağını uzatıyordu ve bende uzatıp ucundan dokunduruyorduk. Sizce sebebi ne? Nasıl yaklaşmalıyım?

0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 0
  • Ya sana ilgi duyuyo ve gosteriyo iste. Tatli bi sey bence. Sen de ona ilgi goster

    • Yaa gerçekten beni ne kadar mutlu ettiğini bilemezsin. Çok sağol ama karşılık verdim işte beraber yaptık sonuçta ona duygularımı gösteremiyorum. Çünkü 2-3 yıldır arkadaşız belki friendzone da olabilirim düşüncesi de var ona açılıp reddederse görememekten korkutuyorum. Zaten az buluşuyoruz. Varsa önerilerin dinlemek isterim.

    • Ben olsaydim ne hissediyosam direkt soylerdim. Reddetmesinden korkma. Reddetmesi bile boyle arafta kalmaktan iyidir. Hem eger sana karsi bi sey hissetmiyosa boyle davranarak seni daha cok bagliyo kendine. Senin de bi seyleri acikliga kavusturman gerek. Kendi icinden gelen yap. Bi seyler icin korkma. Sonra daha pisman olabilirsin

    • Çok haklısın yaren ama benim için yapması zor şeyler söylüyosun. Senin gibi mantıklı düşünen bu devirde yok denecek kadar az.

    • Hepsini Göster