Kaslı mı göbekli mi ideal vücut mu?

Genelde herkes göbekli tercih ediyor başınızı adamın göbeğine koymak için mi tercih ediliyor 😂
0 0

Çok Süper Cevap

 • 1) Güzel yüzlü ve harika fizikli (Fitness ve sağlıklı beslenmeyle desteklenmiş fizik) bir kadın, göbekli veya bir zarganaya; parası veya ondan elde edebileceği bir menfaati yoksa asla bakmaz. Yani çok çekici kadınlar, göbekli erkekleri paraları yoksa sallarlar. Onların birinci tercihi iyi ve düzenli geliri olan, yakışıklı, onlara sadık olacak dürüst ve kaslı erkeklerdir.

  2) Yüzü güzel ama iyi bir fiziğe sahip olmayan (Safinas gibi ip ince kadınlar, iyi bir fiziğe sahip değildir. Sağlam kalıplı bir adama denk gelseler, birkaç dakikada pestilleri çıkar.) kadınlarda aslında içten içe kaslı erkek isterler. Ama çoğunluğu, amaçlarına ulaşamadığı için de ellerinde zarganalar ile göbekli erkekler kalır. Menfaatleri o an neye elveriyorsa o erkeği tercih ederler. Nasılsa kendilerine sosyal medya üzerinden asılan yüzlerce erkek mevcuttur. Onlardan birini seçerek "Ben kaslı erkek sevmiyorum" yalanını uydururlar. Her ne kadar teknoloji sürekli gelişse de içgüdüsel olarak kendilerini en iyi koruyabilecek olan erkeği seçme arzusu içerisindedir kadınlar. Fiziksel güç ve düzenli gelir yoksa onun alternatifini parasal gücü olan erkek alır. Fakat kısa süreli aldatmayı da evlendiği zengin adamdan veya sevgilisinden daha yakışıklı ve daha kaslı olan adamla yapar.

  3) Kilo fazlalığı olan kadınlar, çok zengin kadınlar değillerse; tek gecelik ilişkiler peşinde koşan apaçhi tayfası dışında pek umursanmazlar. Onlar için herhangi bir erkek, bulunmaz nimettir. Göbekli, zayıf olması önemli değildir.

  Kısacası göbekli ve çirkin erkek seçen yoktur, menfaatleri doğrultusunda bu erkekleri seçen ve bu erkekleri elde tutmak için "Kaslı ve fit olan erkeklere" sallayan kadınlar vardır. Kadınlara sorun;

  Bir erkek hem yakışıklı, hem dürüst, hem sadık, hem kaslı hem de zengin olsaydı; göbekli çok zengin adamı o adamın yerine tercih ederler miydi? İçten içe ilkini seçecektir. Fakat bazılarının dilleri farklı konuşacaktır.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

3 3
 • Kaslı vücut

 • kaslı

  • Katiliyoum 👌

 • Kaslı 😂

 • Kolları hafif kaslı ama göbekli, göbek arşa çıkmayan şekilde hafif göbekli

 • obez olarakta gezdim baklavalı olarakta gezdim hafif göbekli olarakta gezdim net olarak diyebilirimki bel çevresi az ince az göbek iri omuz ve kollu hale bakmayan yoktu yağa oranı yüzde 14-17 arası kalıplı tam olarak çogunun aradığı bu kardeşim :)))