Kendini kocasına saklayan var mı?

Kimseyle sevgili olmayıp kendisini kocasına saklayan kızların oranı kaç acaba?
Sevgili yaparım
A seç
Kendimi eşime saklıyorum
B seç
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Kızım Erkeğim
Güncellemeler:
5 gü
Bence iki insan flört edebilir. Ama yalnızca birbirini tanımak için. Sevgililik adı altında yaşanan sevişme cinsellik vs evliliğin ruhunu öldürür. Günümüzde boşanmaların bu kadar artmasının sebebi de budur. Evlenmeden önce herşeyi yaşamislar zaten, evlilik olmasına ne gerek var ki. Nihayetinde evlilik o evlenmeden önce her şeyi yaşayanlar için bi kağıt parçasından başka bir şey değil. Oysaki evlilik aslında iki kişinin her şeyi yeri ve zamanına göre yaşaması için oluşturulan bi şeydir
0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar Ne Diyor

(3)
 • Kendisini kocasına saklaması için, öncesinde kocası ile sevgili olması gerekmiyor mu? Görücü usulü kalmadı da çünkü.

  • İyi de sevgili olup erkekle çoğu şeyi yaşıyor oysaki evlilikten önce bunların olmaması gerekir. Öpüşmek, sarılmak , el ele tutuşmak ve cinsellik

  • Evliliğin bı anlamı kalmıyor eğer bu şeyleri evlenmeden önce yaşarsa

  • Niye? Cinsellik için mi evleniyorsun?

  • Hepsini Göster
 • 21. Yüzyıldayız sevgili olmazsan nasıl evleniceksin? Ki bence cinsellik olmadan evlenmek çok yanlış belki uyum olmayacak..

  • Bence iki insan flört edebilir. Ama yalnızca birbirini tanımak için. Sevgililik adı altında yaşanan sevişme cinsellik vs evliliğin ruhunu öldürür. Günümüzde boşanmaların bu kadar artmasının sebebi de budur. Evlenmeden önce herşeyi yaşamislar zaten, evlilik olmasına ne gerek var ki. Nihayetinde evlilik o evlenmeden önce her şeyi yaşayanlar için bi kağıt parçasından başka bir şey değil. Oysaki evlilik aslında iki kişinin her şeyi yeri ve zamanına göre yaşaması için oluşturulmuştur.

  • Önceden kadınlar aldatıldığı halde susuyordu. Susturuluyorlardı. Ama şu dünyada kimse buna katlanmak zorunda değil. Yani suç varsa evliliklerde erkeğin doyumsuzluğu yüzünden. Genelde senin gibi düşünen insanlar şöyle düşünüyor: ben istedigimle yatayim evlenmeden önce veya sonra da karım kendini bana saklasın. Benden başka kimseye dokunmasın. Bunun ne kadar iğrenç olduğunu kelimelerle anlatamam. Bu yorumu kendi şahsıma da aldım ben. Karşıdaki kisi de "ben istedigimle yattim bu zamana kadar" kişisiydi. Bu kimseyle yatmasın düşüncesini isteyen biri de kimseyle yatmamış olmalı. Eğer karsindakinden beklentini sen de yapmamissan kim ne diyebilir zaten.

  • Tamam çoğu erkek senin dediğin zihniyette olabilir. Ama ben o erkeklerden değilim. Kendimi okuluma adamış şu an üniv okuyan, bırak sevgiliyi kız arkadaşı (normal arkadaşlığı kastediyorum) bile çok az olmuş bir kişiyim. Siz kızlarda böyle bir algı oluşmuş maalesef. Karşılaştığınız çoğu erkek birçok kızla birlikte olduğu için tüm erkekleri aynı kefeye koyuyorsunuz. Bu erkeklerde de var şahit oldukları şeylerden dolayı tüm kızlara kaşar gözüyle bakıyorlar. Öyle bir şey yok hala azımsanmayacak kadar önemli bir kısım insan temiz, aldatmaz. Lütfen tüm kızları ve tüm erkekleri yaftalamaktan vazgeçin artık çünkü bu iftiradan başka bir şey değil.

  • Hepsini Göster
 • Benn