Kimse beni beğenmeyecek, neden yaşamalıyım?

hayat boyu yalnız kaldım. Hep rededildim. Kimden hoşlansam olmadı.. Beynini kadın ile yemiş, erkeğe selam bile vermeyen veya kadın görünce keninden geçen erkekler dahil seviliyor, kendine bakmayan, şişman/zayıf, bakımsız veya aile geçindirecek kapasitesi olmayan tenekeler bile seviliyor. Artık çok zoruma gidiyor. Kafamı duvarlara vurup ölesim geliyor o kadar zoruma gidiyor. 29 yıldır b*k gibi hayatım oldu yalnızlıktan. Geleceğe dair en ufak bir beklentim planım yok. Mesela şu an neden yaşıyorum? Tüm samimiyetimle bilmiyorum. Aylardır hergün saatlerce ölmeyi düşünüyorum. Özgüvenim ve özsaygım kalmadı. Bu kadar aşağılık bir şekilde yaşayamıyorum. Ben; Kendimi bildim bileli;
Diş, saç, sakal, bakım, parfüm vb çook dikkat ettim. Ama demekki çirkinim. Öyle olmsam arada kabul edenler olurdu. Estetik cerraha gitim. Göz altı ışık dolgusu, Jawline vs yaptı..
Ama yinede bir şey olmadı. Bazen gözlerim doluyor o kadar ezik hissediyorum ve ben ezik gibi yaşamam. Hayata sanırım gözlerimi yumacağım. Cinsiyet farketmeksizin tipimi atabilirim merak edeb olursa... Sizce çirkin olmak benim suçum muydu?

Okumaya devam

0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 1
  • Merak ettim fotoraf atarmsn derenekinsahin instgram

  • benim gibi

    • :(

    • o ne