Kısa boylu erkekler kızlardan umudu kesmeli mi?

Bütün kızlar uzun boylu erkek isterler, kısa erkeği hiçbir kız istemez. Kendinizi kandırmayın 1.80 altıysanız kızları unutun siz incelsiniz. Youtubeda türkinceltv kanalına abone olun, ve trincel. com adlı foruma üye olun.

0 1

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 1
  • Kızlar beyniyle hareket eden varlıklar değil o yüzden çokta kafana takma. Yani öyle adamlarla öyle hatunları görüyoruz ki şaşırıyoruz. Paran yoksa çenen kuvvetli olcak diğerlerinden farklı birseyin olmalı

    • Kızlar beyniyle hareket eden varlıklar değil buraya katılıyorum o yüzden bu kadar boy hastası hepsi ama diğerlerine katılmıyorum.

    • Dostum eskiden erkek güçlü kuvvetli oldumu bu çocuklarıma baba olur bize sahip olur anlamı çıkarırdı kadınlar. Şu an o güç para paran varsa ayni şekilde çocuklarımıza babalık yapar gözüyle bakıyor. Etrafina bakarsan kısa boylu erkeklerin kadınlarla beraber olması için eğlenceli olması gerek birazda manipülasyon tekniklerini öğrenip gerçeklikten uzaklaştırman gerekiyor. Yoksa boyum kısa kadınlar bana bakmıyor diye ağlar durursun.

    • Hala da öyleler. Para o kadar umurlarında değil boyu uzun olsun yeter kafasındalar. Kçı kırık bir ilişki için de uzun erkek taparlara şebeklik yapmam. O şekilde bulsam bile kızın gözü gene uzun boylularda olacak.

    • Hepsini Göster

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?