Kız arkadaşım beni anlamıyor?

Arkadaşlar 21 yaşındayım günümün büyük kısmı bilgisayar telefon tablet başında geçiyor, kripto para borsasına oldukça yüksek meblağ ile giriş yaptım, bu yaklaşık 1 yıldır böyle. Kız arkadaşıma yeterince vakit ayırmadığımı söylüyor, arkadaşları sürekli sen bu kızı üzüyorsun, ağlatıyorsun, ilgi vermiyorsun diyor. Fakat işlerim bittiğinde onunla olduğum zaman bir kaç saatliğine değil günlerce geziyoruz. Şehirleri dolaşıyoruz, farklı yerleri görüyoruz. 1 hafta iş güç ise o hafta 3 4 günde bir görebiliyorum. İşlerimi hallettiğimde 3 4 gün geziyoruz. Fakat o her an yanımda olmak istiyor her an ona yazayım istiyor.

Güncellemeler:
1 yıl
Bu sefer arkadaşlarına da lanse ettiği için bitirmeyi düşünüyorum. Ona karşı saygım sevgim ve sadakatim tavanda da olsa ilişkimizi insanlara anlatması hiç hoş değil.
0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 1
 • Sen ayrılmamış mıydın ne ara birini buldun insnalar çok garip cidden

 • Hep hayalimdi sevgilimle şehir şehir dolaşmak gezmek.. biraz ihmal ediyorsun evet ama yani o seni seviyorsa bence anlayışlı olmalı.

  • Yakın bir kız arkadaşı ortak arkadaşımız, onu biraz kırmış. Çocuk iş güç uğraşıp duruyor gece gündüz, arta kalan vakitte de seninle geziyor demiş. Yediğiniz içtiğiniz gezdiğiniz şeyler nasıl elde ediliyor sanıyorsun gibi konuşmuş. Bu kıza nasıl davranmam lazım ne söylemem lazım. Çünkü bu konu asla onu alâkadar eden bir şey değil.

  • Yakın arkadaşı açıkçası biraz haklı, ama bu kız yani yakın arkadaşının sanki kıskandığını da hissettim. Kıskanılacak gibi bir hayatı var zaten açıkçası ne yalan söyleyeyim benim sevgilimin de böyle işlerle ugrasmasini ve onunla şehir şehir dolaşmayı isterdim. Her kız ister ya.. ve güncellemeni de gördüm dost düşman kim belli değil bu devirde her şeyinizi anlatması yanlış. Aslında saçma bir durum anlatması. Sevgilinle bu durum ilerde senin için çok daha büyük problem olacak gibi duruyor, ya nokta koyun ya da sevgilini düzeltmeye çalış.

  • O arkadaşına da uzak yaklaş belli ki kız sevgilini kiskanmis ve bence ortamda gördüğünde haddini bildir ki işine karışmasın

  • Hepsini Göster
 • Şu arkadaş dolduruşlarından nefret ediyorum. Kız arkadaşının ağzı yok mu o söyleyemiyor mu

  • Ayrıldım hocam, benim işim başımdan aşkın birde böyle uğraşamayacağım dedim. Bu söylediğinin farkıında mısın vesaire dedi fakat yapıcak bir şey yok arkadaşlarının sözleriyle hareket eden olgunlaşmamış bir insan ile bu yaşlarımı heba edemem.

  • Aynen öyle kendi fikri olmayıp başkalarının fikirleriyle hareket edeni hayatında tutmayacaksın