Kız arkadaşım iliskiye ara vermek istiyor?

4 yılı aşkın süredir bir birlikteliğimiz var. Son bir kaç ay bana karşı bir soğukluğu söz konusu idi ve bugün ara vermek istediğini belirtti. Bu süreçte yalnız kalarak ilişkimizi tartmayı ve süreç sonunda ya devam edelim ya da bitirelim şeklinde netleştireceğini belirtti. Kendimi kötü hissediyorum ne yapmalıyım.
0 0

Çok Süper Cevap

 • Bu tarz durumlar 3 farklı sonuç ile biter genelde ama hepsinin ana teması, düşüncesi bellidir.

  Birinci ihtimal başka birisini gözüne kestirdi ve olup olmayacağını yoklayacak eğer olmazsa ara vermiştik zaten diyip geri dönecek.

  İkinci ihtimal kafasında birisi yoksa da sana karşı duygusu olmadığından kafasına uygun birilerini arayacak eğer bulursa ayrılalım bulamazsa devam edelim diyecek tabiki başka bir fırsata kadar.

  Üçüncü ihtimal depresif bir moda bürünmüş ve psikolojik anlamda zor bir zamandan geçiyor olma ihtimali olabilir ama bu son söylediğimden ayrılan insanların sayısı bir elin parmağını geçmez.

  Ara vermek diye bir şey yoktur bunun meali ayrılalım ama sen benim elimin altında dur eğer daha iyisini bulamazsam sana geri dönüş yaparım demektir.
  Bu tarz bir söz söylendiğinde karşıdaki kişiye söylenecek olan söz ara vermek diye bir tabir benim lügatımda yok ben kimsenin elinin altında beklemem ayrılıyoruz o zaman diyip güle güle demektir.

  • Belirttiğin 2. Veya 3. Durum olabilir. Bana belirttiği şey senin 3. durumda anlattığın şeylere benzerdi ve bu ara verme sürecinde de hâlâ sevgili olduğumuzu sadece konuşmayacağımızı söyledi.

  • Sevgilisiniz ama konuşmuyorsunuz vallaha o da güzel hikayeymiş. Hayat senin hayatın ama ben olsam ara verelim dediği an yol verirdim iyice şımartmazdım. Kimse kimsenin oyuncağı değil sonuçta.

En İyi Erkek Görüşü

 • Merhaba, öncelikle gerçekten zor bir durum umarım bu süreç seni çok yıpratmaz. Sana öneririm asla onu kendinle olmak için ya da ilişkinin sürmesi için ikna etme. Genelde bu ara verelimlerin sonu ayrılıkla maalesef bitiyor. Sen kendi haline bırak. Ekstra bir şey yapma. Üstüne düşme zaten ilişkinize değer veren biriyse bu yaptığından pişmanlık duyacaktır.

  • İlk adımı o attı kafamda ilişki kurmak bile yokken hayatıma girdi 4 yılım sırf onu mutlu etmek onun hayata tutunmasını sağlamakla geçti şimdi de beni yüzüstü bırakacak galiba. Bu durumu nasıl aşacağım bilmiyorum

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 2
 • daha yakışıklısını bulmuş moruk geçmiş olsun sana ara vermek falan yalan dolan

 • Ayrıl

 • ayrılmayı koymuş kafasına

 • ayrilacak kanka ara vermek diye bi sey yok