Kız arkadaşımın telefonunda ilk okul ve lisede konuştuğu kişiye dair şeyler buldum?

Üniversitede tanışıp yaklaşık 3 senedir sevgili olduğum kız arkadaşım ile arada aramız bozuluyordu. Aslında ilişkimizin başında güven problemlerimiz vardı. Ama yine de denedik aramız güzeldi. Şu zamanda asgari ücret ile geçinmek zor olduğu için ara ara karşısında kendimi yetersiz görmem sebebi ile kendi yoluna bakabileceğini söylüyordum. Bunu hiç kırmadan üzmeden yapıyordum çünkü evlenmek için yerine getirmem gereken görevleri (söz, nişan, düğün vb. şeyler) ve bunların yanında ev için yapılacak eşya vs. harcamalarını karşılayabilecek durumda olamadım. Şu an yedek subayım. Ayda aldığım 9 bin TL'nin sadece 5300 TL si ile aldığım 2 tane bileziğin taksitlerini ödemeye çalışıyorum. Buradan çıktıktan sonra her şey daha zor olacak. Muhtemelen iyi bir iş bulana kadar asgari ücret ile çalışmaya devam edeceğim. Evlilik yolunda bir adım atmışken (ailemle kendisini tanıştırdım) o aramızın bozuk olduğu sıralardan birisinde ilk okulda ve lisede konuştuğu erkeğin ailesini annesini, kardeşini ve kendisini merak ederek fake hesaplardan takibe aldığını öğrendim. Bu takibi aramız bozulduktan bi kaç gün sonra bunu yapmış. Bunu ise diskinde yedeklediği fotoğraflar arasında gördüm. Siz sevgilinizin fotoğrafları arasında eski konuştuğu birisinin ailesinin ve kendisinin, sizinle sevgiliyken o kişilerin Instagram profillerini fake hesaptan takip ettiğini görseydiniz napardınız. Ben o zamanlarda kendisine evlenmek istediğimi ama evlenmek, evlilik masraflarını karşılamak için durumumun şu an yeterli olmadığını ifade etmeye çalışıyordum. Sorduğumda ise neden yaptın dediğimde ise bana açıklaması yanımda olmadın o sırlar oldu. Ben evlenemediğimiz için istekleri karşısında kendimi yetersiz gördüğüm için ona seni seviyorum ama yapamıyorsam bari başkası düşünebilirsin diye söylüyordum. Çünkü sevgililiğimizin ilk yılında daha öğrenci iken ailesi ile tanışmamı, o sıralarda söz nişan düğün vs yapmamızı beklemişti. O zamandan beri kendimi karşısında bu konularda yetersiz görüyorum. Özellikle şu eski konuştuğunu ve onun ailesini takip ettiğini gördükten sonra kendimi çok kötü hissetmeye başladım. Sizin bu konudaki görüşleriniz nelerdir? Sizce hayatından çıkmam mı gereklidir?

Aslında aramızda daha bir çok problem olmuştu yine de yakın çevremdeki kimse ile konuşmak istemiyorum çünkü ona hala değer veriyorum. Belki ben yanlış düşünüyorumdur diye burada sormak istedim. Ama birileri ile konuşup kendimi düşüncelerimi anlatmak tarafsız birisinden görüş almak istiyorum. Kendim bunun içerisinden çıkamaz bir hal aldım. Ne yapmalıyım hiç bilmiyorum. Ama bildiğim tek şey onu hiçbir zaman istemediğim gibi şimdi de üzmek, kırmak istemiyorum.

Eğer beni dinlemek isteyen birileri olursa görüşlerini belirttikten sonra dinlemek konuşmak istediklerini belirtir, ifade ederlerse dışarıdan bir yorum almak isterim.

Okumaya devam

0 0

En İyi Kız Görüşü

 • Bu ilişki için ne kadar düşündüğün elinden geleni yaptığın bariz orta da ancak biraz düşünsene bir insan neden eski birisinin çevresini takibe alır? Bunu merak ederek ya da yaparak eline ne geçebilir ayrica yaptığı açıklamanın da elle tutulur yani yok ama olayın abartılmaması taraftarıyım çünkü büyük kararlar alınmış ancak alınan kararlarda seçilen insanlara da dikkat edilmeli karşında ki kişiyle evleneceksin ve bu konu da maddi açıdan sıkıntı çekeceğini karşındaki kişiye söylüyorsun evet bu ciddi bir konu ancak senden gördüğü en ufak ilgisizlikte geçmişine açılması da insanı düşündürtüyor doğrusu sana ne demeliyim tam olarak bilemiyorum ciddi kararlar almışsın yaşanılan bu küçük şeyle hemen ateslenmesini doğru bulmuyorum yine de kız arkadaşınızın sizden ilgisizliği görünce geçmişine açılması da insanın içini çok aydınlatmıyor.

  • Zahmet edip uzun uzun yazmışsınız yorumunuz için çok teşekkür ederim.

  • Sen yanımda değilsin diye gidip ona bakmadım. Gidip neden o zamanki arkadaşlara baktıysam neden başkalarını merak ettiysem sebebi bu. Başka bi şey yok onun bi farkı yok onlardan. Sebebi benim merak huyum. Senin yanımda olmayışın bunun ortamını yarattı sadece. Ama bunu değiştirdiğimi gösteriyorum sana.

  • Kız arkadaşımın dediği bu tekrar yorumunuzu almak istiyorum.

  • Hepsini Göster

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 4
 • Hayat hikayeni mi paylaştın ne yaptın sen 😂

 • Ne buldun

 • Olabilir neden

  • Olabilir derken? Biraz daha açık yazabilir misiniz rica etsem.

 • Şu an seninle mı sen ona bak

 • Ayrılın