Kız doktor ben paramedik bu ilişki olur mu?

İkimizde üniversitede öğrenciyiz. Kız bakar mı bakmaz mı diye çok arada kaldım. Yarın sahil kenarındaki kafelere filan davet edeceğim ama onu bile kabul eder mi bilmiyorum. Kendisi benden hoşlanıyor ama tam tanımıyor. Eğer bu ilişkiye dönerse ileride problem olur mu? Eğitim düzeylerimiz kesinlikle birbirine denk değil. Bilmiyorum sonumuz ne olacak. Taktik verebilir misiniz?
Ben şu anda heyecandan uyuyamıyorum kafam çok bulanıklaştı

Okumaya devam

Güncellemeler:
2 ay
Soruda anlam kayması tarzı şeyler olduysa kusura bakmayın. Yazarken hiç dikkat etmedim. Şu anda uykusuzluk nedeniyle sağlıklı düşünemiyorum
0 1

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

4 0
 • Kızın komitesiydi sinaviydi boş vakti pek olmaz. Bu yüzden zor ya

 • İnsanları sıfatları, statülerine göre sınıflandırmak bence kötü bir bakış açısı. Ahlâk ve birçok konuda biri diğerinden daha iyi olabilir. Diplomasından ötürü sana ileride laf edecekse o kişi ne olursa olsun gelişimini tamamlayamamıştır. Özümüzde birçok duyguyu düşünceyi barındırıyoruz. Hayatın gidişatı ekonomik yönden ağır bassa da. İnsan olmak her şeyden daha üstün ve daha değerli. Bunu dert edecek biri olduğunu anladığın an yolunu ayır ileride üzülme.

 • Bunu kafaya takma bence çok takıyorsan da olursun asker veyahut polis bütün mesleklerin önünde mutlu mesut olursunuz

 • Ya düşünme bence bunları şimdiden.
  Tabii ki arada belirli bir eğitim seviyesi farkı var ama bunu takmayacak insan da çok.
  Mesela ben diş hekimliği öğrencisiyim ama karşımdaki kişinin mesleği beni çok alakadar etmiyor. Hemşire de olur, araba tamircisi de olur, öğretmen de olur hiç fark etmez seveyim yeter ki.
  Umarım karşındaki kız da benim gibi düşünüyordur, heyecanlı olman çok tatlı cidden inşallah olursunuz. *-*

  • Sen ne güzel insansı ya kalbinin güzelliği belli alalah iyi insanlarla karşılaştırsın seni

  • Allah

  • Umarım senin gibi düşünüyordur. Ya aslında bende vasıfsız biri değilim sadece üniversite diplomam onun seviyesine denk değil onun dışında yabancı dil eğitimenliği yaptım. Farklı bir çok dalda kendimi geliştirdim ama kız Tıp Fakültesi diyince biraz gözüm koktu. Şu anda uyuyamıyorum çok heyecanlıyım.

  • Hepsini Göster