Kıza Whatsap tan çıkma teklifi etttim? buluşunca konuşuruz dedi? anlamı nedir? kızlar yardım edin lütfen doğru yoldamıyım?

eski bir kız dostum var.. 3 ay önce de uzun ilişkiden çıktı.. bende ona senelerdir aşıktım oda biliyor zaten.. her hafta buluşuyorduk son 2 aydır.. 1.5 ay önce tekrar aşık olduğumu sevgili olmak istediğimi söyledim.. oda bana karşı bir şey hissetmediğini söyledi.. neyse şimdi aradan 1 ay geçti son 1 haftadır arkadaşça yine konuşuyoruz ama dün ona mesaj attım.. şöyle gelişti mesajlaşma.. x kız olarak işaretledim arkadaşlar..

ben : biz bu saatten sonra seninle ya sevgili oluruz , ya düşman aslı dedim.. kız da bana :

x : sen ciddi misin?

ama biz seninle daha önce bunu konuşmuştuk..

ben : hem de çok ciddiyim..

x : bu konuyu buluşunca konuşalım bence.. ( kız buluşmakta istiyor benimle ) pazartesi için sözleştik..

ben : tamam alırım akşam seni evden detaylıca konuşuruz o zaman bu konuyu

x : tamamdır..

böyle mesajlaştık arkadaşlar.. sizce kız ne yapmaya çalışıyor? benimle buluşmakta istiyor? istemese buluşmakta istemezmiydi? sizce oluru varmıdır bu işin? rest çektim.. buluşma sırasında da rest çekerim gerekirse.. doğru yoldamıyım?

0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 0
  • Istemiyor seni fırsatçı gibi hemen sevgili olmak istemen de saçma sapan işler buluşup yüzüne söyler

    • istemese beni hiç buluşmak istemezdi bence.. insan istemediği birine neden buluşalım der ki?

    • Yüzüne söylemek için çünkü anlamıyorsun daha yeni ayrılmış hemen istemez

    • yeni ayrılmış dediğin 3 ay kadar oluyor.. ayrıca bazen şakasına bana bak ben senin gibi özgüvenli bir sevgili istemem haberiniz olsun falan diyor.. annen benim kadar güzelini bulamaz diyor.. ayrıca şu an işsiz yeni işten çıktı.. bende havayolun da çalışıyorum oda o şirkete girmeyi çok istiyor benden yardım da istemişti bu konuda.. kız kardeşi de demiş ki ben olsam sevgili olmadan form falan vermezdim demiş benim hakkımda.. kız kardeşi sevgili olmamızı desteklemiş yani.. kız da bana söyledi bunu kardeşim böyle söylüyor diye..

    • Hepsini Göster