Kızın Davranışları Hakkındaki Fikriniz Nedir?

Bir kız ders konusunda yardım rica etti ben de ettim akabinde tavırları ve kendisini beğendiğim için sohbeti ilerletmeyi denedim, ilk soğuk yaptı ama ilgimi anlayınca flörtöz espriler yapmaya başladı hatta instagramini verdi derken gece vakti attığım bir sonraki mesajımda beni üzmek istemediğini ama sevgilisinin olduğunu ve rahatsız olduklarını, sadece ders konusunda konuşmak istediğini söyledi bende tamam dedim fotoğraf dururken wp son görülmesi ve çevrimiçi durumu gitti ben de engelledim. Birkaç gün sonra merak edip açtığımda hem son görülmesi hem de çevrimiçi durumunu yine açmış ve o esnada benim varlığını bildiğimi bilmedigi bir hesabında "engellediyse görünce unutamayacağı içindir, benim olaylara pozitif bakış açım" benzeri bir gönderi beğenmiş. Kızın sevgilisi olsa ve kıskansa, ders için bile olsa konuşmamıza izin vermezdi o yüzden bana saçma geliyor. Aslında tanisali bir hafta oldu ve ilk tanışma amacı flört değildi ve ben birdenbire ilgimi çok belli ettim o yüzden yavaşlatmak istemiş olabilir mi?

0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 0
 • İstemiyor bence yoksa böyle bir şey yapmaz

  • Sevgilisi olduğu pek inandırıcı gelmemişti zaten. Peki neden çevrimiçi ve son görülmesi kapalıyken birkaç gün sonra açtı? İstemiyorsa neden ilk instagram adresini verdi?

 • İzin vermemiş bence zaten o yüzden gitmiş o son görülme vs

  • İyi hoşta madem izin vermedi o zaman ders için falan konuşmamıza niye izin versin? Hadi onu geçtim biri olsa ve izin vermese niye sadece online olup olmadigini gizlettirsin komple engelletirdi. Hatta onu da geçtim kız rahatsız olsaydı neden bir önceki mesajında Instagram ismini verirdi ki hiç vermezdi çünkü sevgilisi olduğunu söylediği mesajla instasini verdiği mesaj arasında bir saat var.

  • Sadece online olmasını mı gizletti yoksa seni rehberden mi sildi acaba o an sevgilisi gördü de bilemedim

  • Profil fotosu ve hakkında kısmı duruyordu. Ayrıca madem sevgilisi kıskandı, ders için konuşmamıza nasıl izin veriyor rahatsız oluyorsa?

  • Hepsini Göster