Kızla yüzyüze nasıl konusacağim?

Arkadaşlar 3 aydır ınstagram'dan bir kızla konuşuyorum bugün sevgili olduk ama hiç yüzyüze görüşmedik. Bir hafta sonra okullar açılacak ve kızla aynı okuldayız bende aşırı ozguvensizlik var kendimi hep tipsiz bulurum falan daha önce de hiç sevgilim olmamıştı kızlarla rahat konuşamam yani biraz çekingenim ben şimdi kızla yüzyüze görüşünce napicam çekingenlik yapıp işleri berbat etmekten korkuyorum bana Bir tavsiye verin lütfen
0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 3
 • naber müdür de

 • Bir keresinde yaklaşık iki senedir sevdiğim bir kız olmuştu hani instagramdır whatsapptır gibi sosyal medya platformları üzerinden sürekli konuşurduk.
  Lakin hiç bir zaman beraber olma gibi bir durumuz olmadı sürekli erteliyordu ki ben bu ertelemelerin arkasında bahanelerin, başka erkeklerin olduğunun farkındaydım da her neyse.
  Bir gün tam böyle flört olmuşuz o bana karşı dolu bende ona karşı doluyum ki hep öyleydim:)
  Kimsenin öyle bir şey yapacağımdan haberi yoktu gittim kantine öğlen arası baktım yemek yiyecek hemen ismiyle hitap ettim ve çağırdım o kadar kişinin içinde okulda beni seven kıskanan herkes bize öylesine çılgınca bakıyordu ki.
  Sonrasında geldi çıktık dışarıya Allah’ım bir mutluyum varya görmen lazım.
  Bu arada çıkmadan önce de en sevdiğim parfümümü de bayağı bir sıkmıştım:)
  Çıktık işte konuşuyoruz böyle yaklaşık 30 dakikalık mükemmel bir konuşmamız oldu.
  Bayağı bir etkilenmişti çünkü 2 sene sosyal medya üzerinden konuşup bir kere yüz yüze konuşmak bayağı etkiledi bizi.
  Abi eve bir gittim bir mutluyum ya kız bana bir kere bile mesaj atmamıştı konuştuğumuz dönem içinde ya baktım eve gittim yarım saat geçti bana nasılsın merak ettim seni diye mesaj attı:)
  Ama bir mutluyum görmen lazım o gün mesajına cevap vermedim sabah okulda geldi yanıma mesajıma neden cevap vermedin dedi görmemişim diyip geçirdim.
  Sonraki günler hep o yazdı ben soğuk yaptım lan bir baktım kız bana vurulmuş peşimden koşuyor:)
  Yüz vermedim sonunda çok güzel bir hikayeyi daha da bitirmiş olduk ve şunu anladım ki ona olan sevgim bir süre sonra hırsa dönüşmüştü o sevgiyi azıcık olsun ondan hissedince o sevgim de hırsımda bitti.
  Ve hikayenin sonunda onu çok seven ben ondan vazgeçtim beni umursamayan takmayan kız peşimde deli divane oldu:)

 • Brom kızlara karşı özgüvensiliğini yenmenin yolu ya sevişmedir ya da öpüşmek büyük ihtimal hiç yapmadın bu ikisini o yüzden fırsat bulunca yapış kıza.

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?