Kızlar Sevgili İşlerinde Neden Çıtayı Bu Kadar Yükseltti?

Kızlar Sevgili İşlerinde Neden Çıtayı Bu Kadar Yükseltti?

Birisi bi kızla yaptığı konuşmayı yayınlamış. Artık aşk meşk sevgili ilişkileri bana saçma geliyor ya. Türkiye'deki kızların büyük bir kısmı maalesef böyle. Bir erkek flört ettiği kızdan ne kadar iyi özelliklere sahip olursa olsun, eğer kız karşısındaki erkeği beğenmek istemiyorsa, erkeğin iyi özelliklere sahip olması kızın umrunda olmuyor. Mesela bir kızla bir erkeğin arasında 26 cm boy farkı var diyelim. Kız kendisinden bu kadar uzun olan erkeği bile yine beğenmiyor. Bu durum her konuda geçerli. Yani kızlar istiyorlar ki, karşısındaki erkek kendilerinden hem en az 30 cm uzun boylu olsun, hem zengin olsun, hem kariyleri olsun, hem arabası ve evi olsun, hem esprili olsun... bu liste böyle gidiyor. Bu hayatta hiçbir şey başaramamış kızlar, birçok başarı elde etmiş olan erkekleri beğenmiyor. Kızların çıtayı çok yükseltmesi sonucunda artık sevgili işlerinin tadı kalmadı ya. Neden hiçbir fonksiyonu ve özelliği olmqyan kizlar bile sevgili konusunda çıtayı bu kadar yükseltti ki? Nereye varıcak bu iş böyle? :D

0 0

Çok Süper Cevap

 • İnsanlar aşık olduğu için veya çok sevdiği için kimseyle sevgili olmuyor zaten. Önemli olan lafta sevgilisi olsun, yakışıklı olsun, uzun olsun. Çanta seçer gibi seçiyorlar. Yanında güzel dursun yeter. :)

  • Aynen artık herjes öyle oldu. Kimse karaktere bakmıyor. Birde çevresindeki kızlara hava atmak için iyi erkeklerle sevgili olan kızlar var. Bu tür kızlardan da iğreniyorum. Erkeklerin duygularıyla oynuyorlar.

En İyi Erkek Görüşü

 • Ya kısa bir kızın 185 ve üstü bir erkeğe normal, uzun değilsin demesi tamamen onun aşağılık psikolojisini gösterir. Bas baya uzun olduğunu kendisi de biliyor

  • Aynen bende bunu anlatmaya çalışıyorum. maalesef aşağılık psikolojisine sahip çok kız var. Ayni zamanda bu aşağılık psikolojisine sahip kızların çoğunun egoları da yüksek, bu yüzden aşağılık psikolojisine sahip olduklarını bile fark edemiyorlar.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

3 2
 • yani bunu ciddiye almak saçma olur. 188 boya kısa demez kimse diyorsa trolldür veya dalga geçiyordur.

  • Gerçekten kendisinden uzun olan erkekleri bile bir şekilde kısa bulan kızlar var. Olay sadece boy mevzusu da değil. Kızların gözleri çok yüksekte. Bir erkeğin kendisini karşısındaki kıza beğendirmesi zor oluyor. Fakat bu işten en çok kızlar zararlı çıkıyor. Çok sayıda iyi özelliğe sahip iyi karakterli erkekleri, o erkeklerde buldukları önemsiz kusurları çok büyüterek kaybediyorlar. Yani buldukları iyi erkeklerin değerini bilemeyip, önemsiz kusurlara kafayı çok takıyorlar. Bu özellikleriyle ilişkiyi mahvedip geçiyorlar, güzel giden ilişkiyi ellerine yüzlerine bulaştırıyorlar.

 • Ergenmis kız

 • Ayyy pick me al bütün erkekler senin olsun ya

  • Ben erkekleri istemiyorum ki. Doğru düzgün bir karaktere sahip olan kız bulmak istiyorum. maalesef böyle kızlar olmadığı için onu da bulamıyorum.

 • Kızlara dünyayı versen gözü doymaz. Kızları mutlu etmek çok zor

  • Aynen katılıyorum a, mk. Günümüz kızlarına ne versek yetmiyor gözleri doymuyor. Bu doyumsuzluklarıyla herşeyi mahvediyorlar.

 • Karakter meselesi bu işler bence. Turkiye deki erkeklerde olgunlaşmamış ona kalırsa yani Türkiye deki insanların çoğu ile ilişki yaşanmaz

  • Erkekleri bilmiyorum da, Türkiye'deki kızların çoğuyla ilişki yaşanmayacağına emin oldum.