Kızlardan umudu kesmek?

Evet, 25 yaşımın baharlarında bir birey olarak artık emin oldum ki, günümüz kızları iyi hiçbir şeyi haketmiyorlar. 3 uzun ilişki ve hepsinde de sonuç aynı. Artık öğrendim ki, bir erkek olarak sevdiğin kadına karşı naif olmak, sevgini bütün çıplaklığıyla belli ederek ortaya koymak ve her şey iyi olsun diye çaba göstermek canım başka bir şey değilmiş çünkü kadınların aradığı sevgi falan değil, sadece o arzu edilme hissinin kölesi olmuşlar. Düzgün insan bulunca eliniz ayağınız birbirine dolaşıyor, nereye kaçacağınızı şaşırıyorsunuz. Günümüz kızları, kalpsizsiniz ve her şeyin en kötüsünü hakediyorsunuz.

0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

3 1
 • Abi beni karıştırma

 • Illa ki vardir bi sebebi boyle olmasinin 1 gercekten dedigin gibi birisi olduguna sadece sen inanmissindir 2 3te 0 yapmissindir fogru karakterde insanlar secememissindir mesele iliskinin uzunlugu boyutu degil basta sectigin insanin karakteri benim sahsi dusuncem

  • Yok kardeşim, kendimi inandırmadım temiz kalpli biriyim benimle kim bir süre konuşsa yüzüme söyler bunu direkt ki kimseyede hiçbir kötülüğüm dokunmadı, tam tersi karşımdaki insan üzülmesin diye elimden ne geliyorsa çaba gösteririm. Ben bir insanla sevgili olmadan önce mutlaka bir kaç ay arkadaş oludum ki konuşup kendisini tanıyayım ama insanlar dürüst değil, kendilerini tanıtırken bile yalan söylemekten çekinmiyorlar, kendilerini bile kandırıyorlar. Her ilişkide aynı şey ilişki normal bir düzlemde gittiği, bir kavga bir gürültü olmadığı için yapmadığım şeylerle suçlanıyorum veyahut ilişki çok sıkıcı bir hal aldı diyip kaçıyorlar, ilişkiye başlamadan önce yok efendim ben ciddi ilişki istiyorum, ilişki başlayıp, emin adımlarla ilerleyincede ben sıkıldım oluyor. Tek aradığınız aksiyon, heyecan, karşınızdaki insan ara sıra size kötü davranınca, vurdum duymaz olunca, size bağırıp çağırınca hoşunuza gidiyor.

  • Ya ne alakasi var herkesi ayni kefeye koyuyosun bi kere ben burada butun erkeklere it iy erko dersem yırtınırsınız ona gore konus sen de vardır illa ki bir sebebi demek ki durust degillermis sen kendi agzinla soyluyosun insanlari daha iyi tani zaten bi kizla eger iliski baslamadan once arkadas gibi takilabiliyosan asıl o kizlardan korkucaksin

  • Iliski baslamadan önce arkadaş gibi takılmayacağımda ne yapacağım? Selam verip sevgili mi olucaz anlamadım ben bu işi? Ilk önce arkadaş olursun, sonra hoşlantı başlar, sonra flörtleşirsin ve sonucunda sevgili olursun ya da arkadaşlık ilişkinde biter ve yoluna bakarsın.

  • Hepsini Göster
 • İyi dedin

 • ne yapacaksin erkere mi 🫣

  • Bu yazımdan bunu anladıysan, yazık kafana.