Kızlarla nasıl konuşabilirim, nasıl konuşma başlatabilirim?

Aslında ağzı iyi laf yapan, zeki ve esprili biriyim.. Ama bir türlü konuşmaya başlayamıyorum, müsait ortam çevre felan da olmuyor yani.. Spontane gelişen de yok, nasıl olacak.. Gidip seninle konuşmak istiyorum dersem, hangi kız kabul eder ki? Telefon numarası verir ki? Ya da randevulaşabiliriz ki? Önce muhabbet oluşması lazım, nasıl başlayacak ve oluşacak.. Bu yönden sosyal medya birebir ama sosyal medyada da görsel ve iyi kız olup olmadığı muamma bunlar çok önemli..
0 0

Çok Süper Cevap

 • Bak kardeşim senin bu güzel özelliklerinden bende yok varsada benim haberim yok. Şimdi ben hiç bi arkadaşımla arkadaş olmak için konuşmaya başlamadım. Yok spor salonuna gidiyorum orada havlunu çekermisin derken muhabbet açıloyo arkadaş oluyoruz. Yok belediye kurslarına bakarken biri ile muhabbet açılıyo tanışoylruz yok kafede otururken biri muhabbet arasına girip bi şey ekliyo onlada sohpet etmeye başlıyoruz YANİ ÖYLE EVDE OTURARAK KİMSE İLE TANIŞAMAZSIN zaten sanaldan tanıştığın kişiye günde 20 kişi yazdığı için kız seni onlardan farklı görmiyicek ayrıca kız senle konuşuyosan bu da kötü çünkü o kızda evde boş boş oturuyodur kendiside boştur tek işi insanlarla muhabbet etmektir. E hal böyle olunca bu tip kızlar (böyle tip erkeklerde var yanlış anlamayın) kendisine bi şey katmaz eğlenmek için bi şey öğrenmez doğru düzgün film, dizi, oyun, spor, gibi şeyleri pek bilmez aynı dizi film hakkında aynı konu hakkında konuşmanız zorlaşır eee konuşcak konh bulamazsınız oda hep erkeklerin ilgi odağı olmasına alışıktır konuşmakta zorlanır çabalamazda Emin ol böyle bi kızla sevgili olucağına veya arkadaş olucağına git dağda eşekle takıl daha çok eğlenirsin en azınan eşekle konuşucak konu bulursun.

  • evde durmuyorum ki.. Evet haklısın ama mesela öyle konuşulacak ortamlar değil ya kızların işyerinde ya da sokakta

En İyi Erkek Görüşü

 • Bazı tipler vardır, iletişime kapalıdır. O istemedikten sonra muhabbet açamazsın! Öyle birileri denk geldiyse sıkıntı. Bu senlik değildir. Anca bir şeyleri bahane etmen lazım. Bu işler hesap kitap ile olmaz! Spontene gelişecek..

  • Aynen ben de onu diyorum, nasıl konuşma başlatılır ki müsait de değil milletin önünde yani kızların ya çalıştığı yerde ya da sokakta

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 2
 • Ağzının iyi laf yaptığını sanıyorsun bence.

  • Gerçekten çok iyi laf yapıyor ağzım beni tanıyan herkes de söylüyor zaten uzun yıllardır.. Sorun sadece kızların ya işyeri ya da sokakta nasıl başlayacak ve olacak konuşma

 • komiklik özelliğini kullan ama saçmalama dan ve rahatsız etmeden

  • Tamam da nasıl başlayacağım ki?

 • Rahat ol kasma

  • rahatım aslında ama kızların ya çalıştığı yerde ya da sokakta nasıl olacak ve başlayacak bu konuşma