Konuştuğum kız aşamadığım şeyler var diyor?

6 ay önce bir kızla tanıstım sosyal medyadan. İlk 1.5 ay çok güzeldi. Tüm gün yazışırdık, hep flörtöz şeyler konuşurduk, evlilikten bahsederdi sürekli, derdi kedim var benimle evlenirsen kedi ile yaşar mısın, sonra buluştuk onun sarılmama izin veriyor arada. Sonra bir gün bana senin gibi biri neden beni sevsin falan dedi, geçmişte hatalarım oldu, eski sevgilim tarafından kandırılıp evine gittim ve bazı şeylere zorlandım falan dedi. Sen çok iyisin falan filan. Dedim olan oldu ne yapalım. Sonra bu gece 4 te evime kadar geldi, annesine falan benden bahsetmek istedi, Beni evde kimse yokken kalmaya çağırdı sana güveniyorum falan dedi. Bende ilgi gösterdim, sevdiğimi belli ettim sonuna kadar emek gösterdim. Sonra sevdiğimi söyledim bir buçuk ay sonra. Sevdiğime inanmadı bu kadar kısa sürede sevemezsin falan dedi. Kısacası bana ümit verdi bende sevdim yani duvarlarımı yıkmıştım ona karşı. Sonra sevgime inanmadı ve beni sürekli oyaladı 3 ay göstermedi kendini. Ben sürekli buluşmak istedim gelmedi ve böyle olunca ben daha çok takmaya başladım takıntılı biri oldum, çünkü tüm gün konuşuyoruz kendi anlatıyor ama beni dinlemiyor sadece o konusuyor ama bulusmaya gelmiyor. Sonra bir küstük bana dedi ki ben sadece arkadaşlık bekliyordum, bazı şeyleri abarttın, yaptığım şeyler arkadaşça idi falan filan. Sonra bu nasıl arkadaşça şeyler falan niye öptürdün falan o zaman dedim o da dedi ki o zaman bende heyecanlı idim ama bir şey hissetmemiştim falan dedi. Benimle oynadı resmen. Şimdide beni suçluyor sevdiğini çok erken söyledin, benim güven problemlerim var, geçmişte yasadıgım şeyler yüzünden bağ kuramıyorum kusura bakma falan diyor. Madem güven problemlerin vardı neden yeni tanıştığın birine öyle cümleler kurdun anlamıyorum. Ne yapıcam bilmiyorum tek yaptığım şey sevmekti.

0 0

Çok Süper Cevap

 • Koşarak uzaklaşmalısın ondan. Senin ona karşı duygularından iyi niyetinden beslenmiş kendini tatmin etmiş. Ne istediğini bilmiyor ya da tam bi ruh emici. Bence sana ulaşacağı her yerden onu engelle.

En İyi Erkek Görüşü

 • Bak kanka hiç okumadım çünkü belliki sen onun yanında olmanı seviyor senin ona destek olmanı seviyor yani başka seçeneği var onu seçiyor ya da git gel yapıyor onu bırakıp başkasına geç zaman kaybetme

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

3 2
 • 6 ayin cope gitmis. Gecmis olsun. ))))

  • yani bana diyor kı sevdiğini çok erken soyledın tum suç sende diyor, aşamadığın şeyler varken güven problemin varken birine öyle davranman normal mi? Sen söyle.

  • Degil. Belli yalnizlik cektigi doneme denk gelmissin. Kullanilmissin belki.

 • Ne konuda

  • geçmişte eski sevgilileri biri bunu cinselliğe zorlamış, o da zaten evlenicez diye korkup kabul etmiş, sonra aldatmış, diğer sevgilisi de bahane edip ayrılmış. Ben anlıyorum ama madem böyle güven problemlerin vardı neden hiç bir şey hissetmeden bana öyle davrandın.

  • Yazık kıza kimse almaz onu şimdi aptal erkekler bakirelige önem veriyo diye bende bakireyim of

  • Ama benim ne suçum vardı okudun mu yazıyı, ben onu öyle kabul ettim zaten.

  • Hepsini Göster
 • ''eski sevgilim tarafından kandırılıp evine gittim ve bazı şeylere zorlandım falan dedi'' evet evet kesin kandırılmıştır...

  Karşı taraf kabul eder etmez önemli değil ama samimi bir şekilde geçmişinizden bahsetmekten çekinmeyin.

 • Şimdi de tek yapman gereken o kıza s! KTİri çekip hayatına bakman.

 • Böyle birinden kurtulduğun için şükür et kafana takma çünkü böyle kafası karışık insanlardan ne köy olur ne de kasaba

  • beni hiç anlamıyor ama ben gerçekten sevdim, benim hiç suçum yoktu. Ona hazırladığım hediyeyi duysan dünya üzerinde tekti. Aşamadığın şeyler varken birine ümit vermek çok mu normal? Benim sevmem mi suç oluyor. Yani birine evlilik muhabbeti yapmak, öptürmek beni neden sevesın falan demek eve cagırmak yalnızken yeni tanıdığın birini arkadaşça mı Allah aşkına.

  • Konuyu kapat yoluna bak