Mado’daki kız onun için gittiğimi anlar mı sizce?

Bizim yeni evin burada sahilde Mado var haftada 1-2 defa gidiyorum tek gidiyorum genelde orada çalışan bir kız var sizce artık onun için gittiğimi anlar mı artık anlar diye çekinmeye başladım ama kız güzel tanışsam içim rahatlıycak

0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Dostum sana nacizane tavsiyem çevrendeki dükkanların tezgahtarlarına saracak kadar kendini düşürmemendir. Yokluktan bence gözün dönüyor olmalı. Şöyle oturup yaptığın davranışın ne kadar makul mantıklı bir hareket olduğunu bir düşünmelisin.

  O tezgahtaki kadın senin eşin olsaydı, kız kardeşin ya da kızın olsaydı, birilerinin ona sarmasını ister miydin? Eğer bu seni rahatsız etmiyorsa sana daha sözüm yok.

  • Yokluktan mı nerden biliyorsun etrafımda kız olmadığını beni gördün mü tanıyor musun? Şu kız kardeşin kızın mevzusuna gelince herkes birinin kız kardeşi kızı klasik islamcı savunması böyle böyle söylerler sonra giderler tarikatta 45 erkek çocuğuna tecavüz ederler senin dediğin başta hata ben kızla gönül eğlendirmeye çalışmıyorum direk ciddi düşünüyorum ya olur ya olmaz senin zamanında sevdiğin kızlarda birinin bacısıydı bırakın artık şu saçma sapan savunmaları

  • İşte tam da bu yüzden erkekler bir kadınla sevgili olduğunda diğer tüm erkeklere düşman oluyor. Şayet o tezgahtar kız benim sevgilim kız kardeşim ya da karım olsaydı ve etrafında senin gibi bir pervane keşfetsem senin sağlığın için hayırlı şeyler olmazdı güzel kardeşim. Ama sen böyle devam et. Ciddi düşünüyorum diyorsun bi de 😂. Kimi neyi ne kadar tanıyorsun da ciddi düşünüyorsun onunla be adam. Kız seni tanımıyor bile, sen kafanda hayalden kitap yazmışsın çoktan 😂Gerçekten akıl sağlığından şüphe ediyorum.

  • O kadın ekmeği için orada çalışıyor. Senin gibi kaç erkek onunla tanışmak istiyor kim bilir. Bunu da düşün. Kadınlar genel olarak inan ki rahatsız bu tip hareketlerden ve düşüncelerden. Ama sen takıntı haline getirmişsin belli ki ne desek boş güzel kardeşim.

  • Hepsini Göster

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 2
 • Burada tek kazanan MADO diye yorumladım

  • Evet öyle

 • Sipariş ver sonra getirdiğinde en çok sipariş edilen ürün hangisi diye sor. Doğal muhabbet başlar

 • Bence anlamaz onun için gittiğini, biraz daha cesaretini toplayıp kağıdın içine telefon numaranı yazmalısın