Mantıklı mı bilmiyorum ama kendi kendini erkek kısırlaştırma ya da hadım etse kimyasal istekten kurtulur muyum? Çok yalnızım?

Artık kadına karşı dürtülerim olmasın istiyorum. Kimseyle iletişim kuramıyorum. Anlamıyor kimse beni ya da ben anlayamadım ya da anlatmadım. Birisi ile sevgili olamadım. Bir kaç kere psikiyatri gittim. Çözüm yok yani. İlaç yaz gönder. Asgari ücretli çalışıyorum. Üniversite bitti. Kadına aşırı ilgi duyuyorum ama anlamıyor kimse ve yaşım 35 oldu. Birisinin elini tutamadım. Evlenecek ekonomik durum sıfırın altında. Anne baba da yok. Ev bile kira. Artık umudu kestim. Bir kaç kere paralı kadınla oldum. Ama aşk, sevgi hiç bir şey yok.
Kestirme yol lucrin asetat, çeşitli kimyasal ile hadım edildikten sonra belirli süre erkeklik duygusu bitiyormuş. İstiyorum anlamıyor kimse izinsiz hiç Bir şey dokunamam. Butunt duyguları sona erdirmek istiyorum. Sizce ilaç kullanmam ne olur? Doktora sordum ilaç yazmdi ama ilaç isimlerini öğrendim. Kullanmalı mıyım? Çözüm bulabilir miyim?
0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 0
  • Ekonomik açıdan çoktan birikim yapman gerekirdi. Yine de sade bir düğün ile evlenebilirsin. Her şeye maddiyat ya da dürtü olarak bakma. Yaşından dolayı bu gayet normal. Bence biran önce kendine çeki düzen ver birikim yapmaya başla. Kendine yeni bir hobi edin. İçinde olduğun durumu düşünmemeye çalış.

    • Artık her şeyi şal girsin diyor. İp kopsun diyorum. Birikim. Yaşım 40 olunca evleneceğim. Ben de yaşlanıyor ve eskiyorum sanki. Artık benden geçti. Bazen ölümü de istiyorum. Birisini gerçek hayatta bulup bir şeyler yaşasam diyorum. Bulamıyorum. Sorunum neydi. Bir sürü eğitim iş hayatım oldu ama kimse olmadı. Kurtulmak istiyorum. Bazen hayatı bitirmek düşüncesi bile oluyor. Bilemiyorum

    • Yaşadığın durumu anlıyorum. Hepimiz dönem dönem bu psikoloji içine giriyoruz. Belki de arkadaş edinmek için yöntemini değiştirmen gerekiyor. Biz kadınlar karşımızdaki erkeğin bizi obje olarak gördüğünü hissettiğimiz anda soğur ve uzaklaşırız. Ve anladığım kadarıyla sen bunu elinde olmadan yapıyorsun. Her karşına çıkan kadınla cinsellik düşünme. Düşünürsen kaybedersin. Bu geçici bir süreç belki senin için uzun sürmüş olabilir ama bu durumun bir çoğunu kafanda halletmen gerekiyor. Ne iş yapıyorsun sen nerde yaşıyorsun tek misin?

    • Özel güvenlik, tek yaşıyorum, Eskişehir Zor olan birisi ile yaşamak mı? Uzun sürdü. Bitmesinin zamanı geldi. hobi edinemiyorum.

    • Hepsini Göster