Merhaba arkadaşlar Evlilik düşünüyorum ve?

Sizden bir kaç örnek almak isterim evli olan varsa?

Görücü usulü evlilik nasıldır sizce?

Allah'a şükür tipim yerinde kadınları da iyi tanıyorum. Bazı püf noktalara nelere dikkat etmeliyiz? ya da kaç yaş uygundur evliliğe adım atılır yaş 26?
Güncellemeler:
1 yıl
Çoluk çocuk yazmazsa sevinirim
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Evlilik nasip kısmet işidir.
  Evleneceğiniz insan zaten siz ana rahmine düştüğünüz an belli oluyor, dua ile ve kendi yaşantınız ile evleneceğiniz insanın huyu suyu değişiyor sadece. Bu nedenle siz nasıl yaşadıysanız, nasıl dua ettiyseniz size denk bir nasibiniz de olur.
  Görücü usulü evlenip çok mutlu olan, çok iyi geçimi olan da çok kimse var, hiç mutlu onamayıp geçinemeyen de. Aynı durum kendiniz tanışarak evlendiğiniz zaman da mevcut. Bu sebeple görücü usulü iyidir veya kötüdür diyemeyiz, çünkü kişiden kişiye değişir.
  Yaşınızın 26 olması da evliliğe hazır olduğunuzu, ev geçindirebileceğinizi veya birisinin sorumluluğunu alıp evlilik hayatına uygun olduğunuzu göstermez. Kimisi bu olgunluğa 22 yaşında ulaşır, kimisi 35 yaşında. Bu nedenle kendinizi en iyi siz tanırsınız.
  Maddi ve manevi hazır bulunmuşluk düzeyinize göre karar vermeniz daha sağlıklı olur.
  26 normal bir yaş, evlilik yaşı erkeklerde +30 oldu.


  Şimdiden de hayırlısı olsun hakkınızda.

En İyi Kız Görüşü

 • Şimdi eminim burada sana görücü usulü mü kaldı ıyy çağ dışı diye bi sürü cahil insan çıkacak ama hepsi cahil emin ol buna takılma sakın bende nişanlıyım nişanlımla görücü usulü tanıştım hayatımda flörtlerim olmuştu ama hiç biri evlenilecek insan değillerdi hepsi bi yanlış yaptı bana mutlaka çoğu insan görücü usulünü sevmeden evlenmek falan sanıyo ya haberleri yok işte ben daha önce görücü usulü tam 12 kişi ile görüştüm hiç birinden hoşlanmadım o yüzden reddettim en sonunda nişanlımla tanıştım ve çok etkilendim ve şu an çok seviyorum her şey öyle güzel oldu ki anlatamam en güzeli görücü usulü her şey ciddi şekilde ilerliyor tavsiye ederim

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

3 2
 • Düşün ve kararını ver

 • Görücü usulü iyidir

 • Görücü usülü de olsa kendi tercihindir

 • Kız güzel huyluysa evlen

 • görücü de biraz başta her iki tarafta kendini mükemmel gösteriyor onun sıkıntısı var onun dışında bir iki araştırmayla daha net olabilir yaş kriteri evlilik için uygun yaşlardasın karşı tarafla uyumunuza bağlı