Merhaba arkadaşlar nereden başlasam bilmiyorum?

Birinden gerçekten etkilenip kilometrelerce otobüsle yol gittim sırf gülüşü bakışı konuşmaları için.. lakin unutamadığı eski sevgilisi varmış madem başka neden söylemedin dedim? O kadar onun için yol gittim gel dedi hemen akşamtısı terettüt etmeden gittim. Üstelik diğer konuştuğum kız da merak etmiş benim haberimi alamayınca sonra diğeri de merak etmiş ondan sonra diğerlerine yazdım konuştum da o kadar yol gittiğim kızı daha başka özel kılmıştım oysa.. ya yormayın anlatabiliyor muyum yormayın niye böyle adamı yoruyorsunuz?
Güncellemeler:
6 ay
Ona karşı iyi davrandım diğer kızlarla konuştuğum gibi konuşmadım nud istemedim adam gibi sevmeyi öğrenmek istedim onunla.. ama benden etkilenmemiş güya.. görüntülü konuştuğumuz zaman beğenmişti ama iyisin falan diyordu ulan hiçbir şey zoruma gitmedi onun bu yaptıkları gitti..
6 ay
Tamam ben karaktersiz şerefsiz bir adamım ama dürüst bir adamım yalancı mı olmak iyi? Yoksa dürüst ce herşeyi söyleyen adam mı iyi? Bu arada İstanbula gitmiştim 13 saat mesafeli bir yol... bana yanına gittiğim de söylüyor en baştan deseydi umrumda bile olmazdı ama diğerlerinden çok farklı kıldım onu ağladım bilemezsiniz yumruğunu sıkıp onu taksiye bindirip yoluma devam ettim...
0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 0

    Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?