Ne olur suç mu?

herhangi bir kadına para karşılığı ilişki teklif etmek suç mu sonu dayak mı?
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Yine tutarsızlık dolu bir soru,
  Her hangi bir kadın demişsin, sonra yorumun birinde karıya giden var diye normalleştirmişsin olayı.

  Her hangi bir kadın demek her kesimden etrafımızda yaşayan gördüğümüz tüm kadınlar demek. Hepsini zan altında bırakıp onlara bir meta gibi yaklaşmışsın, para teklifi ile üstünlük kurmaya çalışarak tacizi ve parayla meşrulaştırma çabasına girmişsin.

  Toplumun saygın mesleklerine elinde bir belge olmadan şunlar şunlar yapıyor diyerek iftira atmışsın.

  Kısaca dostum birileri istese sana tüm bu söylemlerinden hakaret davası bile açabilir. Gizli olman hiç bir şeyi değiştirmez ama burası Türkiye açık açık yazana bile bazen bir şey olmuyor.

  • rızaya bağlı olarak para ile teklif edince taciz, o benim dediğim herhangi kadınları yabancı uyruklular telefonla kameraya çekince şaka olur ama değil mi eleştirince de o saygı duyulan meslek gelir eleştirenleri gözaltına alır. sen ona buna sallayacağına önce nasıl koyun olduğunun farkına var bi önce gitmiş gizliliğe takmış birde at ağızlı. cinsellik bir ihtiyaç karşı tarafın rızasına bağlı bir şey zaten nesi zorlamak nesi üstünlük he yarım akıllı canlı? ayrıca karıya gitmenin belgesi mi olur olum dngalak mısın gördüğümü yaşadıklarımı söylerim bir vatandaş olarak ama tabi senin gibi bir boomer sjw ye göre uçan sineği öldürmek bile suç, hakaret belki de taciz.

  • bak gecenin bu vaktinde sinirden beynime kan sıçradı ortaya sçtığn bokları temizliyorum tek tek. ben sorumu sokaktaki herhangi bir kadın için sordum aşağıda yorum yazan adam buna fuhuş dendiğini söyledi denetim olmayan yerde cezası var dedi bende polislerin de ihtiyaç üzerine (bak ihtiyaç diyorum yarım akıllı) esc ye gittiklerini duyduğumu onlara neden suç olmadığını söyledim burada neyi normalleştirmişim ben çıkıp da fuhuş mu dedim tüm kadınlara esc mi dedim bunu anladın o yarım beyninle.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 2
 • Fuhuş diyoruz buna para cezası yazıp gönderiyorlar birde yüz kızartıcı suç diye damga yersin diye düşünüyorum

  • E karıya neden gidenler var o zaman hatta polisler bile gidiyor onlara suç değil mi?

  • Devlet kontrolü olan yere suç yok.

  • genelev demiyorum kafasına göre günde onlarca müşteri alan var evine, polis baskın haberi alınca kaçanlar bunlar.

 • Suçç

 • Herhangi bir bayana onu yaparsan seni tutar skrler haberin olsun.