Ne yaparsanız yapın efendi ve güvenilir olmayın?

25 yaşındayım. Bu zamana kadar sevgilim olmadı. Lisede ufak denemeler yaptım. Fakat hem çirkin hem yol bilmez hem de efendiydim. Bu 3 dezavantaj kızlarla birlikte olmamı engelledi. Yalan yok kızlarla olamayınca vaktimi derslere harcamaya karar vermiştim. Bu sayede ilk 20 bine girdim. Pek bir gelecek kaygısı çekmiyorum iş bakımından. Güzel bir bölüm okudum.

Şu an bulunduğum konumda etrafımı daha iyi analiz edebildiğimi düşünüyorum. Ve eksik tarafım olan sevgili mezvusunda belli başlı hatalar görüyorum. Mesela efendi olmak gibi. Kadınların sınırlarına saygı göstermek, haddini bilmek gibi. Ben ne zaman birinden hoşlansam düşünüyorum, ölçüp biçip tartıyorum ve kızı da üzmeden yaklaşıyorum.

Fakat sonuç hep hüsran oluyor. Doğru insana denk gelmedin diyebilirsiniz. Fakat durum bu kadar basit değil. İlişkisi olan insanlar da çoğu zaman doğru olana denk gelmiyorlar. Ama bu ilişki yaşamalarına engel değil. Deneyim kazanıyorlar ve bir dahaki seçimlerinde daha başarılı oluyorlar. Benim gibi reddedilen ya da red edilme cesareti bile gösteremeyen erkekler ise köşede öylece kalıveriyor.

Bu duruma içten içe üzülüyorum. Kalbim nefretle doluyor. Ama kızları da anlıyorum. İçinde bulunduğum ve kendimi tasvir ettiğim efendilik hali içerisinde olduğum sürece arzulanan bir erkek olamayacağım. Hatta gözünüzde erkek bile olamayacağım, bunu da biliyorum. Daha önce serseri olmayı denedim, ama alışmadık yerde iğreti duruyor. İçten gelen bir şey olsa gerek.

Evlenmeyi ya da para karşılığında bir kadınla beraber olmayı doğru bulmuyorum artık. Beni sevecek biri olduğunu da düşünmüyorum. Ha o zaman neden mi yaşıyorum?

Yaşamıyorum ki, yalnızca bakıyorum etrafa. Anlamaya çalışıyorum. Neden buradayız, tüm bu olanlar ne için? Tanrı nerede, bir din var mı?

Yani sorun daha da derinlerde dostlar. Ben kayboldum. Sizlere kendinizi bulduğunuz dünyanızda en güzel ve tatlı heyecanları armağan ediyorum. Hoşçakalın ve kendinize iyi bakın.

Okumaya devam

0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Hoş olmuş içini dökmen. Sanırım kızlar güç istiyor ve "serseri" tipler bu durumda daha çekici geliyor fakat tercihlerinin sonucunu daha sonra ödeyebiliyorlar tabii. Ayriyeten efendi olman, insanların sınırlarına saygı göstermen kötü değil olması gereken şey ama haklısın bu düzende pek ilgi görmüyor olabilirsin. Yine de şansın gülerse ve sana böyle olduğun için biri yanaşırsa mutlu olma ihtimalin diğerlerine göre daha fazla olur.

  • Kimse böyle olduğum icin sevmez, param olursa ya da parayla elde edebildigin seyleri görürse belki, yoksa kimse bu karakterde birini sevmez.

  • Öyle olduğun için sevebilirler ama evet buna denk gelmen düşük bi ihtimal.

  • Öyle bir ihtimal yok

  • Hepsini Göster

En İyi Erkek Görüşü

 • Lise sonda 1 sene odama kapanıp 5k yaptım, iyi bir bölümü bitirdim ve eylülde başlıyorum.
  Lisede sessiz sakinken üniversitede spora yazıldım, topluluklarda ve stajlarda aktif olarak ağzı son derece iyi laf yapan bir tip haline geldim.
  Tipim de spor sayesinde, sakalların çıkması ile vs derken düzelince kızlar baya sulu davranmaya başladı ve bu hareketleri gördükçe karşı cinsten soğudum 😂
  Şimdi en sessiz sakin en kendi halinde kız daha çok ilgimi çekiyor.
  Kızlar gerçekten efendiliği ezik görüyor.

  • Ben direkt kızlardan soğudum kızların üzülmesinden haz alıyorum desem yalan olmaz

  • Yok bende o derece olmadı da yavşayan kızlara ayar oluyorum

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 2
 • Düşüncelerin çok güzel kardeşim iki ayaklı şeytana denk gelip üzüleceğine yalnız kal yalnızlığına üzül daha iyi

  • Öyle olacak büyük ihtimal

 • Pekala olmam

 • Eski sevgilim efendiydi cirkin değildi gayet seviyodum. Nasil efendiydi dersen , hic cinsellik amaciyla yanaşmaya çalışmadı bana. Elimi tutmaya çekiniyordu. Ekstradan kiyafetime de karışmazdi hic. Rahatsiz olsa bile icine atardi. Ben rahatsız oldugunu anlayip dikkat etmeye çalışırdım. Sonra o beni terketti tabii