Ne yapmalıyım? Yardım edin?

Sevgilimle sürekli kavga ediyoruz.

5 aylık bir ilişkimiz var, evet bazen durduk yere benimle kavga ediyor, saçımın stilini değiştirdim diye hatda daha yakışıklı göründüğüm için kıskançlık krizlerine giriyor, kendisinin anskiyete bozukluğu var, evet çogu zaman kontrol dışı beni fazla kırıyor, kendi kendinede üzülüyor, olumsuz şeyler düşünüyor, çok seviyorum, oda beni seviyor biliyorum, ciddi bir yola çıktık, ikimizde bitmeesini asla istemiyoruz, ama ben ne kadar çok sevsemde işte sevmek yetmiyor bazen o anksiyete olduğunda bir şey yapamiyorum bende kendimi üzüyorum, sonra beni çok kırdığı için ne yapsam bilmiyorum, herseyi detaylıcada konuşuyoruz ama sanki yine beni anlamıyor, defalarca sözde veriyor birşeylere ama tutmuyor diyorki tutamiyorum unutuyorum falan , bide benden 3 yaş küçük sanki düşüncelerimiz hic ust ustede düşmüyor arkadaşlar lütfen yardımcı olun bu gibi durumlarda ne yapa bilirim, ne yapmalıyım? (

0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Öncelikle bu zorlu durumda olduğun için üzgünüm. Bir ilişkide sürekli kavga etmek kesinlikle sağlıklı değildir ve bu durumda yapılacak şeyler vardır.

  İlk önce, sevgilinin anksiyete bozukluğunun kontrol edilmesi için profesyonel yardım almasını öneririm. Böylece, kendisini daha iyi hissedebilir ve bu durumda size karşı daha anlayışlı olabilir.

  İkinci olarak, sevgilinizle iletişim kurarken, kendi duygularınızı açıkça ifade etmeye çalışın. Ona ne kadar üzüldüğünüzü ve kırıldığınızı söyleyin, ama bu sırada kırıcı olmamaya özen gösterin. Ayrıca, sevgilinizin size karşı nasıl davrandığı konusunda sınırlarınızı belirlemek önemlidir. Eğer size zarar veren davranışları varsa, bunları açıkça ifade edin ve birlikte bu konuda çalışın.

  Son olarak, ilişkinizdeki problemleri çözmek için birlikte çalışmanız gerekiyor. Sevgilinizin kendisiyle ilgili problemlerini çözmek için yardım alması, sizin de ona destek olmanız önemlidir. Ayrıca, ilişkinizdeki problemleri birlikte konuşup çözmeye çalışın ve her iki tarafın da karşılıklı saygı göstermesine özen gösterin.

  • Abi güzel diyosun hoş diyosun, ama şöyle bir sorun var kendisi anskiyete hakkında hic konuşmak bile istemiyor o yüzden ne yaparsam yinede bir muayene falan yaptiramiyorum, tek çare kendim fazla psikolog gibi oluyorum, üzüldüğümü anlatıyorum hic kırmamayada özen gösteriyorum insan sevdiğini kırmazki, her defasında bir yolunu bulup düzeltiyoruz ama 2-3 gün geçmiyor yine aynı şey oluyor, yine beni kırıyor, yani bir birimize anlatmadigimiz neredeyse hic birsey yok, ama işte o böyle yapıncada ben çaresiz kalıyorum

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 3
 • Problem ne aradaki

  • Benim çok üzülmem ve bazen onu beni hec sevmemesini düşünmem çünki öyle davranıyor

  • Ayrıl o zaman

  • Öyle kolay değil

  • Hepsini Göster
 • Ayrılın

 • ayrıl

 • Karşına al konuş bence

  • Konuşuyorum iste anlamıyor cogu zaman ya da anlamıyormus gibi yapar