Ne yapmaya çalışıyor, derdi nedir gerçekten anlamıyorum?

iyi akşamlar arkadaşlar, bundan yaklaşık 3 yıl önce 5 yıllık bir ilişkim vardı bazı nedenlerden ötürü ilişkimi bitirip ondan ayrıldım, oda biz ayrıldıktan sonra benden önceki eski sevgilisi ile yeniden görüşmeye başladı ama bu 3 yıl içerisinde ben onu ne aradım ne sordum fakat o ara ara bana yazdı aradı mesaj attı ben hiçbir şekilde cevap vermedim ona neyse son bir yıldır da hiç aramadı yazmadı fakat bir hafta önce beni aradı ama ben yine açmadım, bir kaç gün önce bir sevdiği benimde çok sevdiğim bir yakını trafik kazası geçirmiş telefon numaramı kaydedip bununla ilgili bir paylaşım yapmıştı sizce neden aradı beni? ve neden özellikle beni kaydedip yaşanan bu elim hadise ile ilgili paylaşım yaptı ki benim öğrenmemi ve onunla iletişim kurmamı mı istiyor acaba amacı nedir sizce.

0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 1
  • Geçmişi boş ver geleceğine bak. Sonuç olarak olmamış. Olmayan bir şeyi zorla oldurmaya gerek yok. Sen sığınacak liman mısın? Kürkçü dükkanı mısın? Hiç kafan karışmasın. Geçmiş olsun dileklerini ilet istersen ama arkana bakma. Çünkü seninle olmak isteyen zaten olurdu. Gidip yıllar sonra gelmesinin anlamı yok

    • Yok ben onunla tekrardan olamam zaten böyle bir niyetimde yok kendime de bunu yapmam hem zaman kaybı olur hemde benim bir saygınlığım var dolayısı ile kendime zarar verecek olan saygınlığımı zedeleyecek bir davranış da bulunmam söz konusu değil artık fakat neden bana geri geliyor onu anlamış değilim üstelik hayatında da biri var bu tutarsız davranışlarını anlamaya çalışıyorum hepsi bu nitekim ben ona ayrılırken dedim ki beni arama sorma ben zaten seni aramam sormam ama neden beni aramaya devam ediyor bunu merak ettim hepsi bu evet çok sevdim onu ama çok mu zor beni unutması ya da vazgeçmesi. Bir insan hayatında biri varken neden iletişime geçer ki?

    • Karaktersiz olduğu için

    • Acaba ona olan duygularımı özlediği için mi çünkü onu gerçekten çok sevdim ve bana her zaman derdi ki sen benim hayatımda tanımış olduğum beni en güzel seven adamsın beni kimse senin gibi sevmedi derdi ki hayatında olan kişinin de ona olan duyguları bittiği sevgisi tükendiği için onu terk etmişti sonra biz tanıştık ben onu çok sevdim sonra biz ayrıldık onu terk eden güvenini paramparça eden kişiye geri döndü ama orada sevilmediğini biliyorum fakat bana neden geliyor buna bir türlü cevap bulamıyorum.

    • Hepsini Göster

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?