Neden çabuk vazgeçiliyorum? Kendimi kimseye sevdiremiyorum?

Merhabalar, etrafımdaki kişilerde görüyorum sevgililerine, eşlerine çok kötü davranıyorlar. Telefonda konuşurken bile senin kafanı kırarım, sana şöyle yaparım ben sana şu yapilmayacak demedim mi? Defol sgit, ve agza alınmayacak küfürler.

Ben hayatımda hiç bir kıza bu şekilde konuşmadım. Hep anlayışlı oldum. Kadin erkek eşittir dedim ve yeri geldi ciddi yeri geldi romantik oldum. Hiç aldatmadım. Ama kolayca vazgeçildim. Aşık olmadılar.

Ama o kötü davrananlara kiz yalvarıyor resmen beni terketme diye ama adam defol diye bağırıyor. Kendim duydum. Tip olarak yakışıklısın der arkadaşlarım ve bir sürü kız arkadaşın olabilecekken neden yalnız takiliyorsun diyorlar bana. Elit adamsın, sanatçı ruhlusun bir çok konuda yeteneğin var. Hatta keşke senin gibi olsam diyen bile var. Bunun sebebi nedir? Niye sevilmiyorum? Kötü davranmadığım için mi?

Okuduğunuz için teşekkür ederim.

Not: Bu soruyu daha önceden de sormuştum ama hiç cevap gelmedi :( bu gerçekten önemli bir konu. Hayatımda yanlış giden şeyleri düzeltmek istiyorum.
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Çoğu kız, erkeğini mazoşist yapılarını en çok tatmin ediyor olan tensel uyuma göre seçer. Bunu belli eden en büyük etkenin de bir erkeğin serseri, umursamaz, gizemli, çapkın, maço, keko vb. tarzda kişiliklere sahip olması olduğunu düşünür. Akıllı ve eğlenceli olsa bile iyi niyetli, saygılı, centilmen, kibar ve fedakar erkekler ise her zaman kızların çoğu tarafından hep beta konumunda olan erkek izlenimini vermiştir. Hatta bu izlenimi bazen fazla abartıp o erkeğin eşcinsel olduğunu ciddi anlamda düşünen türler de bu kategoride mevcuttur. Bu tarz özelliklerin de tensel uyum olarak yeterince kadınların mazoşist yapılarını tatmin etmeyeceği düşünüldüğü, bu tarz sebeplerden dolayı öyle bir izlenim verdiği için bu tarz erkekler tercih edilmezler. Oysaki gerçekten iyi niyetli olup da tensel uyumu, karşı taraf açık iletişimde ve açık isteklerde olduktan sonra çok iyi derecede uyum sağlayabilecek nadir oranda erkekler de mevcuttur.

  Uzun lafın kısası ve daha açık konuşmak gerekirse, kızların bazıları abaza erkeklere çamur atarken aslında kendi niyetlerini gizlerler ama emin ol ki çoğu kız, erkek tercihi yaparken bile erkeğin cinsellikteki vereceği performansta olabileceklerin ön izlenimini çıkarıp o erkeğin huyuna göre çıkartıp ona göre bir seçim yapıyor. Bu nedenle çoğu kızın, abaza erkekler olarak tanımlanan gruptan daha tehlikeli abazalar olduğu bu sebeplerden dolayı rahatlıkla söylenebilir.

  Neden çabuk vazgeçiliyorum? Kendimi kimseye sevdiremiyorum?
  • Teşekkür ederim yorumunuz için. Gerçekten öyle. Benden ayrılanlar hep it kopukla evlendiler veya sevgili oldular. Nerden mi biliyorum hapise girip çıkan veya işsiz güçsüz it tayfa olduğunu biliyorum. Küçük yerde yaşıyorum

  • Doğruları söylemiyor olsam bu işi yapmazdım. Bunu unutma.

   Neden çabuk vazgeçiliyorum? Kendimi kimseye sevdiremiyorum?

En İyi Erkek Görüşü

 • Bu devirde böyle erkekler seçilmiyor aksine ne kadar it kopuk varsa serseri varsa onlar seçiliyor. Ama böyle devam et senin karakterinde bir insan bulduğun zaman mutlu mesut olacaksın.

  • Teşekkür ederim. Ben artık sorunun kendimde olduğunu falan düşünmüştüm

  • Sorun sende değil insanlıkta. Sen çok karakterli bir insansın seni seviyende insan elbet bulacaksın.

  • İnan ki kendim hakkında bilgileri daha uzatırdım soru açıklamasını ama kimse cevap vermiyor bu soruma. Kimse umursamıyor.

  • Hepsini Göster

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 0
 • Onlar sorunu kendinde arasın boş ver

  • Kimse böyle bir düşünceye girmez. Girseydi eğer ben bu soruyu sormamış olurdum.

  • Işte aramak gerek Aslında da doğru haklısın

  • Bir çözümü var mı bu problemin?

  • Hepsini Göster