Neden Güvenemiyorum?

Merahaba arkadaşlar sizlere rezil bi durumdan bahsedeceğim ve önerilerinize ihtiyacım var. Ben bu zmana kadar sevgili ilşkilerdinde hiçbirzaman başarılı olamadım. Ne kadar değer ilgi verdiysem o kadar çabuk aldatıldım tüm ilişkilerimde aynı şekilde sonuçlandı. Şu an ilişki içerisnde olduğum kız arkadaşımla beraber güzel ilerlerken içimde acayip bi şekilde sıkıntı oluştu asla gvenemiyorum pek bi sorun yaşamadık aslında ama bir türlü güven duyamıyorum. Bundan öncekilerde de aynı şekilde ne zaman hissetsem sıkıntıya dğşsem başıma böyle şeyler geldi hissettim hep. Bu kız benden 200 km uzakta tam olarak uzak mesafe sayılmasa da yinede çat diyince görüşemiyoruz. Ben müsait oldukça gitmeye çalışıyorum. Güzel vakit geçiriyoruz yani ileride evlenebileceiğim kadar anlaşıyoruz. 2 Gün önce kavga ettik ve ben ona güvenmediğim benim ona karşı bi güven problemim olduğunu söyledim. tartıştık ben bitirmek istedim ama gerçekten seviyrum ancak güvenmediğim birisiyle de ben zarar görüyorum sürekli düşünüyorum kafama takıyorum uyku bile girmiyor gözmüme. Ehatsapta bakıyorum acaba çevriiçi mi vs bunlar örnekler. Bitirmek istediğimde yanlış anlamayın gerçekten öyle bi insan değilim asla insanlara kıyamam resmen yalvarırcasına konuştu bir yere gidemezsin izin vermem ben sensiz yapamam vs gibi. Ben güvenini tamamlarım ne dersin açılarım sen bana güvenene kadar dedi. bunu duyunca da zaten bitirmek istemediğim için kabule ettim aşu an hissediyorum sııldığını bıktığını bu durumdan ama soğuk vs asla yapmıyor hep yakın davranıyor. Aslında ona da hak veriyorum normal biR davranış değil benimkisi de. Durum bundan ibaret benim nasıl bir yol izlemem gerekli. Saygı çerçevesinde yorumlarınIzı önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ediyorum.

Not: Ben iç mimarım kızda yeni mimar kız acemi olduğu için yardımcı oluyorum yetişmeyen işlerini ve yapamadıklarını ben yapıyorum.
0 0

En İyi Erkek Görüşü

 • Tamamını dikkatle okudum.
  Kardeşim Sana şöyle açıklamak istiyorum.
  Buna benzer duruma gelmemek için
  Hayatıma kimseyi almıyorum
  Sebebine gelince daha önce kazık yediğim için
  5 yılımı bir kişiye verdim ve sadece onu sevdim
  Herşeyi yaptım onun için fakat sonu hüsran
  Aynı senin hissettiklerini hissedip bıraktım ve herşeyi ortaya çıkmaya başladı.
  O gün bugün hala güvenemiyorum kimseye
  Güvenemeyeceğimi bildiğim içinde
  Hayatıma kesinlikle kimseyi almıyorum
  Ne birini üzmeye nede kendimi üzmeye gerek yok
  Bir başka insanı üzmeyede gerek olmadığını düşünüyorum.


  Ama sen ne yap biliyormusun kardeşim
  Kızı karşına al ve güzel bir şekilde daha önce yaşamış olduğun sorunları kendisine anlat
  Ve bu yüzden böyle olduğunu
  Kendisiyle bir ilgisi olmadığını
  Üstüne basa basa anlat kesinlikle
  Seni anlayışla karşılayacak
  Ve sana ona göre davranmaya çalışacaktır
  Sende kendinden fedakarlık edip
  Elinden geldiğince eskiyi unutmaya çalış
  Ve aynı olacak diye düşünme
  Her kadın aynı değil
  Her erkekte aynı değil
  Bunu unutma lütfen.

  • Kanka konuştum dikkat etmeye çalışıyor ama ne yapsa nem alıyorum. Geçmişte aklımda kalan bir kimse de yok. Olsa zaten kızın ahını almam. Üzdüğümün de farkındayım çnkü artık tekerimin önüne taş gelmiyor açık açık söylüyorum herşeyi. Buna istinaden daha fazla üzmemek için gitmeyi seçtim seven gitmez değil seven gidermiş onu anladım. Buna karar verdşm duygusal da olmadım söyledim soğusun benden üzülmesin diye ama bırakmadı. Bi yere gidemezsin ben seni bırakmıyorum falan. İlk defa gördüğüm şeyleri yaşıyorum. O yüzden bana çok inandırıcı gelmiyor inanamıyorum hep vermeye alıştığımız için bünye kaldırmadı haliyle. Ama en çok kullanılmaktan korkuorum. Ben iç mimarım oda mimar belirtmiştim hemen hemen 10 işinden 6 sını ben yapıp gönderiyorum yorulmasın diye dinlensin diye. asla gücüme de gitmiyor sabahlara kadar çalıştığım da oldu onun için herşeyin oda farkında ama ya iş için böyleyse. Enayi gözüyle bakıyorsa? Yaptığım işin değeri kıymeti yok da böyle bi sonla karşılaşırsam kötü bi sonuç olur benim için.

  • Tabikide eğer sonuç olarak iş için sana değer veriyorsa sonu hüsran olurdu. Sen şu an önünü kesmiş böyle bir şey yaşamamak için hamleni yapmışsın Hakkında hayırlısı buymuş demekki

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 0

  Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?