Kızlar, "olgun" herkes için farklı yaş aralığını mı ifade eder?

Sizin için olgun kelimesinin tanımı yaş ile mi karakter ile mi ilgili? Herkesin olgun anlayışı farklı mı?

28 yaşındayım, genç diye mi nitelemek lazım olgun mu? Bu yaşlarda fark ettiğim ne aradığınızı ne istediğimizi biliyoruz, kızları çeken bu mu?

Okumaya devam

Güncellemeler:
1 ay
Cevaplarınız için teşekkür ederim, kafamdaki bir soruya cevap oldunuz. Ben 28 yaşındayım ve karakter olarak olgun olduğumu hem düşünürüm hem çevremden duyarım. Şöyle bişey var, özellikle 20-22 yaş benim hoşuma gidiyor, öyle kötü Bi düşünce falan değil, mıymıy kişiler de değil gayet ciddi bir ilişki için genç kızları daha çok seviyorum bu ayıp mı? Ve böyle yaş farkı olan bir ilişkiyi isterdim. Bu ilişki nasıl denk gelebilir çevrem hep iş dünyası, yönetici sizce yanlış mı düşünüyorum?
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Olgun olmak ne istediğini bilmek tutarlı olmak ciddi ilişki insanı olabilmek anlamına geliyor. Bu ne zaman oluyor askere gidip gelip işini oturtup artık hayatında daha ciddi ilişkiler isteyen erkekler için genelde. Kimi için 25 kimi için 28 kimi ise hiç o olgunluğa eremiyor sacma sapan iliskiler pesinde kosuyor burnu pislikten cikmiyor yalnız yaşlanıyor ya da bekarlık sultanlıktır diye züğürt avuntusuyla kuyruğu yukarıda tutmaya çalışıyor 😆 kişilik karakter ile ilgili yani yüksek oranda

  • Teşekkür ederim 😄

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar Ne Diyor

(2)
 • Olgunluk tabiki karakter lakin yaş ta yaşanmışlıklari barındırır bu sebeple olgundan kastım bazı karakter olgularıyla beraber artı yaş aralığıdır. Çünkü tecrübe farklı bir olay başından geçmiş tatmış anlamış deneyim sahibi..

  • Peki bu sitede gördüğüm kadarıyla sormak istiyorum, 18-22 yaş arasındaki kızların tercih sebebi ne oluyor? Hepsi için demiyorum tabi olgun sevenler için bu durumun sebebi nedir?

  • Şöyle siz bir Kader yazgısı olarak geç olgunlaşıyorsunuz. Kısacası ilk acemi deneyimlerimize kurban olmak istemiyoruz ve olgun tercih ediyoruz ve daha ciddi yaklaşım da bulabiliyoruz yanında kendimizi daha güvende hissediyoruz hele Evlilik için vs olgun erkek daha oturmuş bir yaşam statü demek kısacası olgun erkek bize ( istisnalar dışında kalanlar ayrı bu illa ki olur) her anlamda güven veriyor

  • Teşekkür ederim detaylı açıklaman için. Lise dahil kendimi bilgim bileli çevremden de duyduğum kadarıyla olgun davranırım. Dediğin gibi erkeklerde geç olgunlaşma var hak veriyorum. (:

  • Hepsini Göster
 • Olgunluk karakterle ilgili bence. Ama olgun yas araligu genellikle 28 ve üstü

  • Peki bu sitede gördüğüm kadarıyla sormak istiyorum, 18-22 yaş arasındaki kızların tercih sebebi ne oluyor? Hepsi için demiyorum tabi olgun sevenler için bu durumun sebebi nedir?

  • Daha güven veriyor ve ciddi ilişki odakli oluyor gibi bi izlenim oluşuyo kizlarda ondan dolayi bence

  • Teşekkür ederim, iş yoğunluğu sebebiyle çevremde çok kız olmadığı için buradan öğreneyim demiştim. İlginiz için teşekkür ederim