Onu unutamıyorum ne yapmalıyım?

Hayatımda sevildiğimi hissettiğim ilk seferdi benim için, ilişkinin 9. Ayında ayrıldık ve arkadaşım "madem ayrıldınız sana bir şey soylicem , biz 3 aydır beraberiz" dedi sevgilim için, aldatıldım 2 buçuk yıl oldu ama hâlâ çok canım yanıyor unutamıyorum, ne yapmam gerekiyor bilmiyorum, onun yüzünden kimseyi sevemedim kimseye tekrar guvenemedim, bu gece bile rüyamda aşık olduğum bir rüya gördüm içimdeki boşluk nasıl kapanacak?
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Ne dostun ne de sevgilin doğru insan değilmiş. Yoluna bakacaksın. E bakamıyorum diye yazdım ne boş yapıyorsun dersen de tek çözüm yoluna bakmak. Hayatında yeni hobiler, dostluklar ve deneyimler edinmek sana iyi gelir. Uzun süre olmuş hala aşamaman bir bağımlılık, takıntıyı da gösterebilir (aşktan daha güçlü bir duygudur) terapi alma imkanın varsa terapi al çünkü bu unutamamanın altında başka bir neden de yatıyor olabilir. Yakın zamanda hiç yüzüstü bırakıldığını veya hayal kırıklığına uğradığını hissettin mi? Rüyanda onu görmenin sebebi bu duygular da olabilir.
  • Hayatımda ondan sonra çok defa daha ihanete uğradım neyin eksik olduğunu bile bilmiyorum, sorunun kendime olduğunu düşündüm ama ne yapmadım veya ne yaptım ki hep aldatılıyorum, o ilişkimde yan yana otururken mutluluktam ağladığımı bile biliyorum ilgiyse ilgiydi sevgiyse sevgi , neden hep aynı şey

  • Bunu tahmin ettiğim için bir terapi almanı tavsiye ettim. Aldatılmak senin suçun değil ama farkında olmadan da yanlış insanları özellikle seçiyor olabilirsin. Otur bir düşün seni aldatan insanların ortak özellikleri nelerdi diye. Terapi almazsam ya da bazı şeylerin farkına varmazsam zamanla kadınların hepsinden nefret edersin ve sağlıklı ve dengeli ilişki kurman zorlaşır.

  • Artık sağlıklı bir ilişki kurabileceğime inanmıyorum zaten, ve terapiye gitmek istiyordum zaten, gitmek en doğrusu olur sanırım çünkü benim için çok kötü bir travma o

  • Hepsini Göster

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 2
 • Yanlis ve uygunsuz insanlarla birlikte olmuşsun. İnsan hayatında çok defa karsılaşılıyor. Geride bırakmayı bilmek lazım. Geçmişten ancak ders alınır.
 • İnsan 3 kez ölürmüş. İlki saflığı gidince. İkincisi masumiyeti. Sanırım sen 2. Safhadasın. 😏
 • gitsik onu