Partneriniz ne yaparsa o ilişkiye hiç başlamadan bitirirsiniz?

Bir kere bile yalan söylediğini farkedersem, gözüne kaşına, boyuna posuna bakmadan bir dakika durmam, sırtımı döner giderim.
Partneriniz ne yaparsa o ilişkiye hiç başlamadan bitirirsiniz?
0 1

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 3
 • Benim için aslında aldatmak olurdu yani aldatırsa başlamadan bitirirdim ilişkimi tabi ki de bunların dışında her insanın ayrılık nedeni farklıdır Sağlıklı bir ilişki için iyi iletişim çok önemlidir. Eğer iletişim eksikliği, sürekli tartışmalar veya duygusal bağlantının zayıfladığı hissi varsa, ilişkiyi zorlayabilir. Güven temeli olmayan bir ilişkide, sürekli güvensizlik hissi ve sadakatsizlik sorunları, ilişkinin sona ermesine yol açabilir. İlişkideki partnerlerin farklı yaşam hedefleri, gelecek planları veya değerleri olabilir. Bu farklılıklar, uzun vadede uyumsuzluk yaratarak ilişkiyi zorlayabilir. Duygusal Uyum Sorunları: Partnerlerin duygusal olarak uyumlu olmaması veya birbirlerine duygusal olarak bağlanmaması, ilişkinin zorlamasına neden olabilir.
  İlgisizlik ve Monotonluk: İlişkide heyecanın ve ilginin kaybolması, monoton bir rutine dönüşmesi, partnerlerin birbirlerine karşı ilgisini kaybetmelerine yol açabilir.
  Sürekli Kavgalar: Sürekli kavgalar, çatışmalar ve uyumsuzluklar, ilişkiyi yıpratabilir ve sıkıntıya sokabilir.
  Duygusal veya Fiziksel Taciz: Herhangi bir türde duygusal veya fiziksel taciz, sağlıklı bir ilişkinin temeli olmadığı gibi, ilişkiyi sona erdiren en ciddi nedenlerden biridir.
  İlgisizlik ve İlgi Azalması: İlişkideki partnerlerin birbirlerine olan ilgisi azalmışsa ve zamanla birbirlerine karşı ilgisizlik duygusu artmışsa, ilişkiyi bitirme kararı alabilirler.
  Eşitsiz Mücadele: İlişkideki bir tarafın sürekli çaba göstermesine karşın diğer tarafın eşitsiz mücadele vermesi, dengesiz bir ilişkiye yol açabilir.
  Fiziksel Uzaklık veya İlişkiyi Sürdürmeyi Zorlaştıran Faktörler: Fiziksel uzaklık, iş veya aile sorunları gibi dış etkenler, ilişkiyi sürdürmeyi zorlaştırabilir ve sona erdirme nedeni olabilir.

 • Beni aldatırsa, yalan söylerse, ilgisini , sevgisini esirgerse, mesajlarıma GÖRÜLDÜ atarsa, tek kelimelik cevaplarla konuşursa, anne/abla modunda olursa, üzerine oturmayan maskülen tavırlar içine girerse en başından bitiririm.

  Hiçbir kadın benim gözümde ne Arzu Yanardağ, ne Tuvana Türkay ne de Demet Özdemir. Hiçbiri kendini ikon falan zannetmesin. Hepsinin muadili var. Bir erkek olarak benim de çok muadilim var ne Tarkanım, ne Murat Boz, ne de Burak Özçivit.

  Son tahlilde kimse kimseye muhtaç değil. Nazını, tribini çekmek zorunda da değil.

 • erkek arkadaşları varsa

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?