Platonik aşk hikayesi?

Platonik olup sevdiği insana kavuşaniniz var mı aranızda?
Platonik aşk hikayesi?
1 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • 9. Sınıfta çok sevdiğim bi çocuk vardı, çok saf ve temiz seviyordum ben onu, aslında okulda kimse sevmezdi onu ama bana bi başka geliyordu, popüler biriydi okulda da. Sürekli göz göze geliyorduk çok seviniyordum o da beni seviyor diye. Sonra bi arkadaşım gidip ona onu sevdiğimi söylemiş ve o da yarın sınıfına gideyim güzelse çıkarım demiş. Yarın oldu ve sınıfıma geldi arkadaşlarıyla, bendeki heyecan da kimsede yok sürekli sağa sola kaçıp duruyorum sınıfın içinde, sonra birden ıyyy ne kadar çirkin! Ben onunla asla çıkmam diyip bağırdı herkesin içinde, gururum nasıl kırıldı, nasıl incindim bilemezsin. O gün sabaha kadar ağlamıştım, okula bile gitmek istememiştim. Sonra ne göz göze geldik ne de aynı yerde denk geldik. Bide instagramdan istek göndermişti, özür dileyecek falan zannetmiştim, içimde onca şeye rağmen yine bir umut oluşmuştu ama geri takipten çıktı ve bir daha onu hiç görmedim sonra araya virüs girdi işte, ben de kendimi değiştirmeye karar verdim, hayatımın en büyük değişimi bu oldu, artık özür de dilese affetmem onu ama içimde yine ince bir sızı oluşur. Şimdi aynı sınıfa düştük onunla, bana yaşattığı her bir davranışı ona her baktığımda hep hatırlayacağım, hiç unutamayacağım acı bir anı oldu..

  • Gerçekten çok kötü bir durumda kalmışsın toparlanmana gerçekten sevindim toparlanmak çok zor olur genelde bu tür durumlarda teşekkür ederim yorum için bu arada

  • Nerdeyse 5-6 ay kendime gelemedim ve travma oldu artık, kaç senedir onun yüzünden sevgilim ve sevdiğim biri olmadı

  • Hayal kırıklığı oldu güvenin sarsıldı gayret normal hayatına başka birini alamaman

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 0
 • Ben dünyaya platonikliği temsil etmek için gelmişim sanki

 • Gerçek platonikler hep platonik kalıp pes eder

  • Çevrende en uzun kalan kisi ne kadar kaldı bu şekilde?

  • Ben kendim 5 sene. Karşı cinsten kimseye bakmazdım veya yazmazdım asla çünkü ona ihanet ettiğimi düşünürdüm. Kaç yıl bu böyle devam etti ve bu sene dedim ki sadece kendime yazık etmişim. Bu 5 sene içinde başka birisiyle ciddi bir ilişkiye başlayabilirdim aslında.