Romantik Erkek Nasıl Olunur? Romantizm İçin Ne Yapılmalı?

Arkadaşlar sorum gayet açık. Romantik erkek nasıl olmalı?

Kızlar sevgilileriniz size ne yapsa romantik bir davranış olurdu ya da erkekler romantik olmak için neler yapıyorsunuz?
2 3

En İyi Kız Görüşleri

 • Nasıl Romantik Bir Erkek Olunur? Yolları Nelerdir?

  1- Her Zaman Düşünceli Ol

  Romantik Erkek Nasıl Olunur? Romantizm İçin Ne Yapılmalı?

  Her ne olursa olsun, her zaman karşındaki insana düşünceli davran. Onun sevmediği şeyleri biliyorsundur, onlara karşı saygılı ol. Çiçekler, çikolatalar alarak düşünceli olmuyorsunuz düşüncelere saygı duyarak ve anlayışlı olarak da romantik bir bey olduğunuzu gösterebilirsiniz.

  2- Görebileceği Her Yere Minik Notlar Bırak

  Romantik Erkek Nasıl Olunur? Romantizm İçin Ne Yapılmalı?

  Nasıl romantik erkek olunur dersen, duygularını ifade ederek diyebilirim. Kadınlar duygularını açıkça belli eden erkeklere bayılır ve son derece romantik bulurlar. Sevgilin evde olmadığı zamanlarda her yere minik minik notlar yapıştırabilirsin. Çok kral bir hareket!

  3- Hiç Beklemediği Bir Anda Belinden Sarılıp, Öp

  Romantik Erkek Nasıl Olunur? Romantizm İçin Ne Yapılmalı?

  Mesela, sevgilin mutfakta yemek yaparken arkasından sarılıp saçlarından öp. Kadınlar buna bayılır. Özellikle belinden kendine doğru çekersen, romantikliğin dibine vurabilirsin..

  4- Bir Akşam Yemeği Sen Hazırla

  Romantik Erkek Nasıl Olunur? Romantizm İçin Ne Yapılmalı?

  Romantik erkek nasıl olur sorusuna verebileceğim bir diğer cevap ise, yemek hazırla demek olur. Özellikle bir akşam yemeğini hazırla. Mumlarla masayı süsle, bir tanede masaya kırmızı gül bırak. Kadınlar, yemek yapan erkekleri hep çekici bulmuştur, aynı zamanda da son derece romantik erkek olarak görmüştür. Bu arada yemek yerken slow bir müzik açmayı unutma!

  5- Deniz Kenarına Gidip, Gün Batımını İzleyin

  Romantik Erkek Nasıl Olunur? Romantizm İçin Ne Yapılmalı?

  Gün batımını izlemek kadar romantik bir olay yok. Bir akşam sevgilini deniz kenarına götürüp gün batımını izlet. O muhteşem görüntüde sevdiceğine iltifatlar edebilirsin. Buna düşmeyen kadın var mı? Bence yok!

  6- Küçük Hediyeler Alarak Onu Mutlu Et

  Romantik Erkek Nasıl Olunur? Romantizm İçin Ne Yapılmalı?

  Öyle çok büyük hediyeler değil ufak hediyeler alıp sevdiğini mutlu edebilirsin. Bir çiçek bile alıp yollaman onu mutlu eder ve senin ne kadar romantik bir bey olduğunu gösterir.

  7- Şiir Yazıp, Yazdığın Şiiri Gözlerinin İçine Bakarak Oku

  Romantik Erkek Nasıl Olunur? Romantizm İçin Ne Yapılmalı?

  Nasıl romantik erkek olunur sorunun bir diğer cevabı ise sevdiğinin gözlerine bakarak şiir okumaktır. Ama bu şiir öyle internetten bulma olmasın, kendi düşüncelerini ifade eden, onu ne kadar sevdiğini anlatan bir şiir olsun. Şiiri yazdıktan sonra sevgilinin gözlerinin içine bakarak oku.

  8- Küveti Doldurup, Gül Yapraklarıyla Süsle

  Romantik Erkek Nasıl Olunur? Romantizm İçin Ne Yapılmalı?

  Hem romantik bir gece yaşamak hem de romantikliğini kanıtlamak istiyorsan bunu yapabilirsin. Bir küveti doldurup, mis kokulu gül yapraklarıyla süsle. İki kadeh kırmızı şarap koyup ortamı daha da romantikleştir.

  9- Kendi Hazırladığın Yemekler İle Onu Pikniğe Götür

  Romantik Erkek Nasıl Olunur? Romantizm İçin Ne Yapılmalı?

  Sakın mangalı alıp kızı pikniğe götürme. Burada romantik olmak istiyorsan, yiyecekleri evde kendin hazırla. Öyle çok büyük şeylere gerek yok. Soğuk sandviç, aşk kurabiyesi, küçük bir pasta, içecek alarak hanım kızı pikniğe götürebilirsin. Son derece romantik erkek davranışı.

  10- Gün Boyunca Ona Romantik Mesajlar At

  Bir erkek nasıl romantik olur sorusunun diğer cevabı ise: Gün boyunca sevdiğine romantik mesajlar atmaktır. Tabii bunu yaparken karşındaki kişiyi asla sıkma. Gün boyunca ama ara ara onu ne kadar sevdiğini söylediğin bir mesaj atabilirsin. Hatta durduk yere "Seni seviyorum" mesajı bile atabilirsin. Ya da "Sana sahip olduğum için çok şanslıyım" diyebilirsin. Bu mesajlar senin ne kadar romantik bir bey olduğunu gösterir.

  Kısa Bir Not;

  Romantik Erkek Nasıl Olunur? Romantizm İçin Ne Yapılmalı?

  Sevgilin ile birlikteyken vücut dilini iyi kullan. Sert bakmak yerine, daha etkileyici bak. Masum bir şekilde gülümse, sürekli ellerini tutup gözlerinin içine bak. Bunu yaparken de dudağının kenarına ufak bir buse kondur ;)

  Romantik erkek nasıl olur, bir erkek nasıl romantik olur sorularını yanıtlamaya çalıştım. Bol şans beyler!

 • Ya hiç unutmuyorum bir anım var yine anlatacağım :))))))))))

  Bir ara biriyle konuşuyordum Facebook'tan.Okulda beni görmüş beğenmiş, Facebook'tan eklemiş.Ben de okuldan diye onayladım sonra konuşmaya başladık işte.İlk buluşmamızda kafede otururken garson bir gül getirdi.Ben de şaşırdım gülü aldım.Buluştuğum çocuk önceden arkadaşıyla anlaşmış gülü getirmesi için.İşte tam böyle sohbetimizin ortasında böyle bir sürpriz olunca çok hoşuma gitmişti :)

  Onun dışında yaz geceleri herkes barlarda falan eğlenirken sevgilimle bir şezlonga uzanıp yıldızları seyretsek benim için romantik olur.

  Ya da ufak jestler yapsa çok romantik olur.Mesela evli olsam, yorgun argın eve gelince eşim benim için küvete ılık su doldurmuş olsa, ben dinlenirken baş ve boyun masajı yapsa çok hoşuma gider.

 • Romantikligi parayla yapacaksa oyle bir yemege cikarip 100 lr vericekse yapmasin derim.

  onemli olan onu icinden gelerek sevdigi kizi sevindirmek istedigi icin yapmasidir.

  yada sevgisini ona birdaha gostermek icin.

  fazla pahali seye gerek yok aslinda ansizin bir zamanda ona guzel bir siir okumak gibi, ya da ufak bir hediye alarak pahali olmayan ama manevi degeri yuksek olan. hediyelerinde uzun sure kalici olmalarina dikkat gosterin bence. kiymetli olurlar o zaman.

  ufak bir video fotograflarinizla, bir ufak kolye, mesela gittiginiz yerlerin giris biletlerini saklayip sonra ona hediye edebilirsin anilarimiz diye.. guzel gunler falan diye sever kizlar boyle seyleri :)

En İyi Erkek Görüşleri

 • Romantik bir erkeğim ve kendimi anlatıyorum. Aşağıdaki beş özellik benim. Benden bir nane olmadı. Benim aşağıda söylediklerimi yapmayın...

  -Aşkınızı içinizde saklayın. Ona sakın söylemeyin.

  -Bakışlarınız sert olmasın da ne olursa olsun.

  -Ona şarkı yazın, besteleyin.

  -Resmini çizin.

  -Onu alın göklere çıkarın.

  Sonra da benim gibi güzel bir organınızın üstüne oturup buz gibi erikli marka soğuk su için. O iyi oluyor :)))

  Peki ya neden?

  -Sert bakmayın iyi de melül melül de bakmayın. Etkileyici bakış romantizmde çok önemli.

  -Özellikle bu şarkı işinde hiç durmayın zira o zaman aralığında duyguları boşaltıyor iyi ama bir süre sonra kendi besteniz o kadar iç yaralayıcı oluyor ki. Çünkü gönülden geliyor.

  -Kimse mükemmel değil bunu aklınızdan çıkarmayın.

  NE YAPMANIZ GEREKİYOR?

  Romantik erkek karşısındaki eksiği kapatmaya çalışan değil o eksiği doldurabilecek erkektir. Üstünü örtmek değil, bir örtü altında onunla karanlığa gömülmektir.

  Romantik erkek hesabı ödeyen değil ödenecek yemeği beraber yiyip kızın gözüne bakmayan erkektir.

  Romantik erkek kıyamaz.

  • Askimizi neden icimizde saklayalim

 • İlk önce şu tabuları yık bakalım bir kafanda. Tabi eğer varsa.

  1) Onu sevdiğini her fırsatta söyle , bıkma. Eskimeyecek bir sözcük varsa o da " seni seviyorum" dur.

  2) ciddi , katı , ağır abi ayaklarında takılma. Ona yakın ol dertlerini paylaş ve sorunlarına çözüm üret.

  3) Senin kollarındayken öyle hissetmeli ki sanki dünya onun etrafında dönüyor hissini vermelisin.

  4) Umulmadık anlarda küçük sürprizler yap , bu heyecanınızı ayakta tutmaya yardım edecektir.

  5) Onu arkadaşlarınla ve ailenle tanıştır ki önemli olduğunu hissetsin.

  6) Bazen uç noktalarda bir şeyler yapmak şok etkisi yaratabilir. Bunun yaratıcı fikirler düşün. Örneğin onun için bir pankart yaptırıp astırabilirsin.

  7) Ona o kadar yakın ol ve o kadar doğal ol ki gerektiği zaman ayaklarını bile yıka! Korkma erkekliğinden bir şey kaybetmezsin.

  8) Ve en önemlisi ; Ona sadık ol. Eğer bu maddeyi yapmazsan diğerlerinin hiçbir ama hiçbir önemi yok.

  Haydi kal sağlıcakla.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

62 43
 • Bu sonradan olunabilecek bir şey değil bence , insanın yapısıyla alakalı. Spesifik bir şey söylemek de doğru değil , bana romantik gelen bir şey başkasına laçka gelebilir

 • Ilgili, dusunceli ve nazik olmali...oncelikli olarak bunlar...duyarli ve hassas da olmali...:))

  • yok öyle biri

 • Öncelikle Roman olmalı. Roman havalarını bilmeli.

  Eğer Roman değilse roman okumalı.

  Mutlaka tiki olmalı, kaşı gözü oynamalı olmadı bıyığı...

 • dudagımı cilekli puding sürüp o halde öperse olabilir :D

  • Gel ben seni öperim

 • bir erkeğin romantik olması için bence tek gereken gözlerimin içine bakıp iltifat etmesi ve birlikte deniz kenarında,sahilde ya da parkta kısacası başbaşa kalabileceğimiz bir yerde sarılarak yürümek :)

  • Ben opusmeyi tercih ederim

 • kıza duygu hissettiren erkektir romantik erkek. duygusal erkekle romantik erkeği karıştırır bir çok erkek. kızdan daha çok duygu yoğunluğu olan erkekten kız korkar. sen beni benim sevdiğimden daha çok seviyosun ayağına uzaklaşmaya çalışır. duygusal erkek iticidir romantik erkek çekicidir. romantik erkeğin yanında kız beni seviyor ama ay ne yapsamda onu kendime aşık etsem der . kısaca kızın kendini özel hissettirmekle. kendini kızın karşısında küçük düşürmek arasındaki çizgi bence. hava atacam diye 100 tl lik bir yemek yedirmek değil bence. o aynı parayla çok gitmek istediği gittiğinde çok mutlu olduğu yete götürmek ya da bunun gibi bişey. katılırsın katılmazsın sadece fikir

 • Daha önce filmler dışında görmediğim için bilemem :|

 • Òzel günlerde bari kırmızı güllerden bir buket alsın başka bişeye gerek yok

  • hiç güle gül verilir mi ? :)

 • ormantik olmalı... kızlar ormantik erkekleri romantik buluyorlar...

 • Ya romantiksindir ya da değilsindir. Niye bir kadın öyle davranmanı istediği için -miş gibi davranmaya çalışasın. Neysen o. Tabiatını inkar mı edeceksin?

 • romantik olunmaz doğulur

 • Benim Yaptıklarım Sevgilimle(Eski) Geçirdiğim bir gün.

  Kırmızı Gül (Yada Mevsim Çiçeği) alırım Giderken.Selamlaşma faslı filan

  Ardından Deniz Kenarında Otururuz ve Güzel-Etkileci sözler söylerim

  Ardından acıkırız.Güzel Bi Yere Gideriz.Ben Evimi Tercih Ediyorum.Masa Sandalye Filan Var.

  Hergün En Sevdiği Yemekleri Yapıyorum.Masamı Düzeltiyorum.Gelince Hazır Olsun Diye.

  Masanın Üstünde 2 Adet Uzun Kırmızı Mum.2 Kadeh.İçtiği Şeye Göre Değişir İçecek.O Kırmızı Şarap Seviyordu Mesela.Karşılıklı Otururuz.Arkadan Ağır bir Fransız Müziği (Fransızlar Romantik İnsanlardır) Yemekten Sonra Birbirimize Bakarız.Biraz Yakınlaşırız filan atlıyorum orayı.Ardından Değerini Hatırlatırım Ona Her Zaman.Akşama Doğru Biraz Eğleniriz.Yağmur Yağıyorsa Yağmur Altında Islanırız Güleriz Filan.Ne Diyebilirim ki Daha? ANLATILMAZ YAŞANIR kısacası ;)

  • sjfnsdfsdj

 • olmamalı ya

 • romantik erkek eşittir süprizler yapan erkek..

 • Çok olmada kardeş arada bir ol

 • Cevabı da gayet net.

  Bir kıza normal ya da beklenmeyen bir zamanda onu düşündüğünü hissettirirsen bu romantizmdir. Yani bir iş ile ilgilenirken kız arkadaşına onu o an düşündüğünü gösteren bir mesaj atmak romantizmdir. Sürekli onu düşündüğünü göstermek romantizm değildir. Bu aradaki fark çok önemli.

  Meşgul değilsin ve sürekli kız arkadaşını düşünüyorsun, romantik değil.

  Meşgulsün ve kız arkadaşın bir anlık aklına geliyor ve ona bunu belli ediyorsun, romantik.

 • Merhaba Güzel Arkadaşım Ben Romantik Olduğumu Düşündüğüm İçin Değil Kızların Romantiksin Dedikleri İçin Sana Yardımcı Olmak İstedim Kardeşim . Öncelikle Kızla Konuşurken KİBAR Olacaksın Kardeşim Bazı Erkekler Ne Yani Gevşekmi Olacağız Diyorlar Ama Alakası Yok Kızlar Kibar Erkekleri Severler ... Kardeşim Romantik Olmak Konuşmaktan Geçer Bazen Öyle Güzel Espiriler Yapacaksınki İçinde Odunluk Bile Olacak BEN Çok Gördüm Odunum Diye Sevgilisini Seven Kızları . Onları Güldüreceksin Sürekli İltifat Edeceksin Ama İltifat Ederken Dürüst Olacaksın Yakışanı Yakışmayanı Söyleyeceksin Kıza Sarıldığında Aşkım Çok Güzel Kokuyorsun Diyeceksin Sen Şimdiye Kadar En Sevdiğim Kızsın Diyeceksin (SEVDİĞİNİ DÜŞÜNEREK SÖYLÜYORUM) Sevgilinle Tatlı Sözlerle UĞRAŞACAKSIN Mesela Benim Sevgilim Aşkım birşey Diycem Diyor BENDE Birşey Söyle Aşkım Diyorm :) Kısacası Biraz Edebiyat Yapman Gerekecek Güzel Kardeşim Şİmdiden Kolay Gelsin Diyorum :)

 • Mesela eşim benden önce eve geliyor... Hazırlıklar yapıyor.

  Ben eve geldiğimde karşılaştığım manzara; hangi ortamda duracaksak yerde gül yaprakları olmalı.. minik minik mumlar yanmalı.. ortam kırmızı ve loş olmalı... güzel bir yemekten sonra benim gözlerimin içine bakarak şiir okumalı ne kadar güzel olduğumu söylemeli.. bunlara yaparken ilgisini eksik etmemeli, samimi olmalı... yanaklarıma dokunmalı.. sıcaklığını hissettirmeli...

  Romantiklik deyince bunlar gelir benim aklıma :) ama sık sık da istemem nadir olsun tam olsun adam canımı alsınnnn :)

  • çok güzel yazmışın:D

  • harika ya...:)))

 • Lan ne romantik erkek adam sert olur romantik falan olmaz

 • Daha Fazla (85)