Sabahtan beri ağlamaktan geberdim niye kimse yardım etmiyor kimse görmüyor mu sorumu ya. Napıcam ben?

2 yıllık ilişkim vardı dün gece aradı beni artık dedi istemiyorum konuşmak. Noldu dedim dedıkı ben karar verdim kimseyle ilişki içinde olmak istemiyorum benim çocukluktan bu yana psikolojik sorunlarım var dedi yapamıyorum dedi gitti. Hiç beklemiyodum bunu kendimi çok çaresiz hissediyorum ağlamaktan mahvoldum arıyorum açmıyor telefonlarımı mesaj atıyorum cevap vermiyor. Yokmu sesimi duyan sorumu gören kimse nolur bişey deyin napıcam şimdi durumum iyi değil nefes alamıyorum çok kötüyüm sinirden annemle kavga ettim annemin koluna vurdum oda ağladı. İlk defa böyle bişey yaptım napıcam her şey mahvoldu. :( :( :( :(

0 0

Çok Süper Cevap

 • Dünyaya getir, her zaman yanında ol ama büyüdüğü zaman kalksın bir kız için sana vursun..

  Sen herşeyden önce git annenin ellerini, ayaklarını öp ve özür dile o kadından. İnsan annesine el kaldırır mı? Vurur mu annesine? Orada olsaydım seni bayıltana kadar döverdim harbi..!

  Terkettiyse etti dünyanın sonu mu geldi? Sana şu anneme vurdum annem ağladı cümlenden sonra zerre acımıyorum. Ayrıca psikolojisi bozuk olan insan sevgili olup 2 sene niye birlikte oluyor? Durdu durdu dün gece mı aklına geldi kimseyle sevgili olmamak.

  Ruh saplığı bozuk insanlar böyle aniden kararlar alıp giderler. Bu normal bir durum buna şaşırmadım. Giden defolup gitsin fakat annene vurman anlamına gelmez bu. Git kafanı duvara vur annene vurana kadar. Bir gün annen öldüğünde bu günler aklına gelir, anneme vurmuştum, sonra da annem o acıyla ağlamıştı dersin.

  Yapman gereken git annenden af dile. Daha sonra böyle anı kararlar verip giden, konuşmayı kesen dengesiz insanlardan uzak dur. Bir dahada annene vurma. Yakışmıyor genç adamsın.

En İyi Erkek Görüşü

 • Bak kardeşim benim yaşadığın şeyi anlayabiliyor ve saygı duyuyorum. Çünkü benzer şeyleri bende yaşadım. Kendimi üzdüm üzdüm sonuç hiç bir şeye yaramadım. Sana ciddi söylüyorum sağlığımdan oldum. Kimse için değmiyor. Elbette acın taze üzül ama ayağa en kısa zamanda kalkmasını bil. Hiç kimse senden değerli değil unutma. O kişi pişman olup gelse kabul etme asla…

En İyi Kız Görüşü

 • Kimse için anneni üzme git annenden özür dile öp onu. O gtü boklu kızıda unut. Anlıyorum seni kolay değil canın yanıyor ama acını yaşa ve bitir asla arama sorma. Karar vermiş bitirmiş ve böyle bahane olmaz sorunu varsa konuşulur çözülür o kendisi ayrılmak istemiş bahane bu. Ve değmez kendini üzmeye seni mutlu edecek şeyler ile ilgilen.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 2
 • Allah yardımcın olsun.

 • el kızı için anneye vurmak çok kötü bişey

 • Dünyanın sonu değil ya zamana bırak belki özler pişman olur kendiliğinden döner sana sessizce bekle. Annenden de özür dile