Samimi arkadaşımla uzun zamandır aklıma takılan birşeyi onunla paylaştım. üzte çıktı ve o kurgın davranıyor? hata kimde?

En yakın bildiğim kız arkadaşıma uzun zamandır beni rahatsız eden, geçmişte yaşadığımız bir olaydan dolayı kırgınlığımı dile getirdim. O konuda haksızdı. Bana bir keresinde sen benim dostumsun, sende kırıldığın nir ley olduğunda söyle demişti. Bende bu durumu ona anlattım. Sonra bana olmadık çıkarımlar yapıp sinirli mesajlar atmaya ve başka konular açmaya başladı. İçinde tuttuklarını saydı. Sonra da iyi geceler diyerek kapattı konuyu. Sabah olduğunda da gömdermeli storyler paylaştı. Onu mutlu etmeyen insanları hayatından çıkarmış. Artık kimse üzemezmiş onu. Gibi göndermeler vardı. Asşında bana değer veriyordu bunu biliyordum. Ama ben haklıydım ve ona bh kırgınlığımı söylemek istedim çünkü hala etkisi vardı bende. beklediğim şey haklıydın kısura bakma ben hatalıydım gibi birsydi. Hep içimde kalmıştı ve öyleki aklıma geldikçe onu da kırıyordum sürekli kafamda kuruyordum. Söyledim ve şu an çok rahatlamış hissediyorum kendimi. Onunla aramız açıldı. Buna rağmen kendimi rahatlamış hissediyorum. Burada bencillik mi ettim bilmyiorum. Haklı olmama rağmen dayanamadım ve akşamüstü onu aradım. Müsait olmasına rAğmen ilk kez meşgule aldı ve sonra müsait değilim. Önemli bir şey varsa buradan yaz dedi bana whatsapp dan. Oysa bdn onunla konuşmak istemiştim. Tamamdır gerk kalmadı dedim. Oysa ki haklı olan benim ve seven de benim. Sabah işe birlikte gidecsğiz ve tüm gün birlikte dipdibe olAcağız. Nasıl davranacağımı bilmiyorum. Aslında şu an çokda kırgınlık yadda edkisi kadar kafaya takma yok bende. Tek düşüncem ona nasıl davranacağım. Çok rahatlamış hissediyorum kendimi. Sizce ben haksız mıydım? Yanlış mı yaptım bu şekilde bencilce mi?

Okumaya devam

0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 0
  • Bencil olan o

    • Öyle, ama üste çıkan da o. Seven tarafta benim. Dayanamayıp onu arayan da benim. Ama yarın ondan özür dileme veya kalbini alma gibi bir şey düşünmüyorum. Kırgınım ve haklıyım. Ama onunla nasıl yanyana ilgisiz kalacağımı bilmiyorum

    • Ondan hoşlanıyor musun

    • Evet

    • Hepsini Göster