Senin Bir Şarkın Veya Unutamadığın Bir Aşkın Var Mı?

Herkesin zihninde unutamadigı bir şeyler Vardır.
Senin Bir Şarkın Veya Unutamadığın Bir Aşkın Var Mı?
2 2

En İyi Erkek Görüşü

 • Merhaba,

  Aslında herkesin hayatında unutamadığı birileri olmuştur benim için de böyle durumlar söz konusudur, ancak hayatıma hiçbir zaman zehir etmeden yaşamayı tercih ediyorum zira bir insanı ne kadar seviyorsanız sevin sizin duygu ve düşüncelerinizi önem vermeyen bir insan için geleceğinize heba etmeniz kadar yanlış bir şey yoktur.

  Aslında en önemli olan nokta size değer veren ve sizin değer verdiğiniz insanlarla beraber olabilmektir.

  Birilerine şarkı Feda etmek ya da birilerinin aşkını unutamamak için o kişinin sizin için değerli olması gerekir aynı zamanda size bir şeyler katması gerekir, benim ilgi duyduğum sevdiğim bir kız vardı 15 senedir seviyorum ama tabii ki ondan bana sevgili değil sadece dost oldu.

  Çünkü kendisinin hayatında belli zorlukları vardı kas hastası olmasının yanında aynı zamanda zor bir hayatının olması ve bundan mütevellit benim de engelli olmamdan kaynaklı olarak, aramızda herhangi bir ilişki durumunun olması mümkün değildi. Ama nedendir bilmiyorum kendisine çok fazlasıyla bağlıyım ve kendisinin yanında kendimi mutlu huzurlu bir o kadar da güzel hissediyorum, ancak tabii ki hiçbir şey için insanları zorlamak gibi bir haddim yoktur.

  Bir şeylerin olmasını isterken her zaman hayırlısının olmasını tercih ederim, zira bazen insana sevgisi aşka düşünceleri güzel gelse de belli bir zaman sonra o kişinin karakterini düşünce yapısını ya da yaşam şeklini gördükten sonra, insan fazlası ile bir şeylerden fedakarlık etmek ve soğumak zorunda kalabilir.

  • En iyi görüş için teşekkür ederim

En İyi Kız Görüşü

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 2
 • Benim iki tane parçam var. Sanki ikisi de benimmiş gibi, bana yazılmış gibi.

  https://www.youtube.com/embed/Eaiclnrjo-s

  Ve

  https://www.youtube.com/embed/LLa3vfzo5Ao
 • Aşkım olmadı hiç

  • Our ins birgun

 • Öyle özel bir sarkim yok ama sık sık şiir yazarım.

  • Siir guzeldir bende bazen soyluyorum ama not almiyorum